Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúr a szívem és fáj levegővét...

Szúr a szívem és fáj levegővételkor most mi legyen?

Figyelt kérdés
Ha normálisan veszek levegot iszonyatosan szúr a szívem és fáj, csak ha picit veszek akkor nem érzem. Ez az állapot tart vagy 3 órája. De az elmúlt két napban nagyon ideges voltam és ma ittam is . Létezik hogy csak a stressz meg alkohol okozta ezt ma nekem (szedek bétablokkolót fél adagot) vagy esetleg épp szívinfarktusom van? Rosszul vagyok, de nem érzem úgy, hogy azért összeesnék mindjárt.
2020. jún. 18. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kisebb levegővételnél nem érzed, akkor lehet, hogy nem a szíved szúr csak beszorult a levegő.
2020. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha több mint 3 órája tart, nem hiszem, hogy infarktus. Nem izzadsz, nem zsibbad, fáj a bal oldalad, karod, stb? Nem érzel nyomásérzést a mellkasban? Ezek társulhatnak még sokszor infarktushoz tünetként, állítólag.

Ha nagyon rosszul vagy, pláne ha a fentiek közül valamelyiket tapasztalod, hívj mentőt! Már appon is megteheted.



[link]

2020. jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már jobban vagyok, bár még mindig érzem picit ezt a szúró érzést. Lehet csak a stressz..
2020. jún. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!