Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap össze vissza ettem...

Tegnap össze vissza ettem azért lehettem ma rosszul?

Figyelt kérdés
Ma reggel erős hányingerre keltem meg hasfájásra,el mentem WC-re de nem jött annyi amennyi szokott és kb 2 órát szenvedtem az ágyban,már úgy volt hogy mentőt hivatok de aztán megint hányingerem lett es ki jött először víz utána némi sárga (epe)

2020. jún. 18. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, főleg ha faltál és nem rágtad meg normálisan a kajádat. Velem is volt ilyen pár hónapja. Volt egy napom amikor csak ebédeltem mert nem volt időm reggelizni sem csak párfalat valamit kaptam be ami szinte semmi. Ebéd az rendesen ment. Aztán vacsora is kapkodósra sikerült mert dolog volt menni kellett. Aztán alvás és alvás után gyorsan egy kávé aztán indulás dolog van stb... Akkor reggelire semmi idő nem volt 2 keksz vezetés közbe belefért maximum és ennyi. Aztán ebédre sem volt időm, utána vacsora időre amikor végre hazaértem és kész volt minden akkor jól bezabáltam mert nagyon éhes voltam, és sokat is ettem. Mivel annyira éhes voltam hogy faltam ezerrel ami hatalmas nagy hiba így másnap jött is a rosszullét. Hányni nem hánytam de kegyetlenül hányingerem volt.
2020. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!