Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan két éve nem tudok...

Lassan két éve nem tudok aludni a párom miatt esténként. Elképesztően rángatózik, van, hogy beszél, nyög, üvölt. Kapcsolatunk eleje óta ez van, de mostamra egy élő halott lettem. Alváscentrumba érdemes ezzel menni?

Figyelt kérdés
Még ha külön is alszunk már egy éve, de a másik ágyból is hallom. Azt mondja semmi baja nincs, ő tényleg mindig nagyon kipihenten kel és sosem fáradt.

2020. jún. 19. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez inkább pszichológiai problémának tűnik. Valamilyen elnyomott trauma gyötri álmában, felkeléskor nem feltétlenül emlékeznek mindig a rémálomra.

Azt lehet tudni, hogy amikor beszél, akkor mit mond?

2020. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel neki és játszd vissza reggel.

Indulásnak az alvás centrum tökéletes.

2020. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Persze, mar sokszor felvettem es megmutattam neki, ami miatt nagyon csalodott es szomoru, hogy bant ezzel mikor o wbbol smemit nem erez. De tenyleg 40 mp-kent rug egyet stb.

Elso valaszolo, altalaban a nap torteneseit 'jatsza vissza'. Vagy csak értelmetlenül nyogdecsel. Vagy uvolt. Vagy enekel. Vagy rohog. Biztos pszchihes de elso lepeskent akkor talan az alvascentrum jo irany lehet.

2020. jún. 19. 07:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy dokufilmet az alváscentrumról és ott pont egy ilyen beteget vizsgáltak. Kérj beutalót a háziorvostól, aztán türelem. Sok idő bekerülni.
2020. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eloszor poenos volt, emlekszem mennyot nevettem, hogy enekel. De ezek a rangatozasok brutalisak pedig teljesen tiszta, sosem iszik vagy egyéb. Jar surun kondizni, eleinte azt gondoltam ejjel mikor megy aludni, az izmai is elernyednek, megnyugszanak. Na de egesz ejjel?

Sajnos mar ugy gondolom neha, inkabb otthagyom emiatt, ugy erzem idegosszeroppanasom van. Baeki hozzamszol azonnal ingerult vagyok, lelombozott, semmihez nincsen kedvem caak aludni akarok.

2020. jún. 19. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezért elhagyni valakit nem korrekt. De lehet nem is szereted eléggé. 37 éves házasok vagyunk és legalább 27 éve külön alszunk, mert elviselhetetlenül horkol a férjem. Ha mellette töltöttem az éjszakát pusztulat volt a nappalom. De elhagyni ezért sose jutott volna eszembe. nem tehet róla, ahogy a te párod sem.
2020. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez nem korrektseg kerdese. Persze, hogy szeretem, de ma jott meg a laboreredmenyem es a nem alvastol mar eleg sok csillagos ertekem lett. Megis mit tegyek? Betegedjek bele? Azon reszerol tehet, hogy ket eve mondom neki es nem megy el megnezetni magat. Bar most ravettem vegre, ez is valami. Tudjuk milyenek a ferfiak. Mi szinte a kapcsolat eleje ota kulon alszunk es ez szerintem nem egeszseges, sem a leleknek se nincs kozottunk olyan eros kapocs szerintem emiatt. Azert ti tiz evet lehuztatok egy agyban :) Egyszer csondben aludt, azonnal odabujtam es atolelve aludtunk. Reggel konkretan sirtam annyira boldog voltam.
2020. jún. 19. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Kondizás előtt is volt?
2020. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, az anyja szerint már gyerekkorában is néha őrjöngött álmában. Ileltve még azt figyeltem meg, hogy félig nyitott szemmel alszik.
2020. jún. 19. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Füldugó.
2020. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!