Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés 5 napja? Mitől?

Hasmenés 5 napja? Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!mar lassan egy hete hasmenésem van, néha durva néha kevésbé

Hét elején kezdődött, akkor fajt a hasam és az alhasam is.. Tegnap kicsit jobb lett, aztan megjott a menstruaciom es most megint újra..

Nincs mas panaszom, se láz se semmi.. Jól vagyok, de azért zavar..

Menstruacio elott alatt sose volt hasmenesem, sőt lassan egy hete én ezt sokallom.. Betegnek se érzem magam mrrt nincs más problémám

Szerintetek mi lehet? Vagy gyomorrontas is lehet? Túl sok rost?


21/L



2020. jún. 20. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj széntablettát. Valami bélfertőzést szedhettél össze. Sok folyadékot igyál, mert kell a pótlás.
2020. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyen fertőzés lehet más tünet nélkül is? Normaflore is jó? Nem kell aggódnom ugye hogy komoly?:(
2020. jún. 20. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Normaflore helyett inkább enterol, nekem az a tapasztalatom, hogy az jobban rendbe rakja az ilyen hasmenéses időszakokat.
2020. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez lehet a menstruáció miatt is? Bar azert 5 napot sokallok.. Alapból refluxom is van, stresszes is vagyok. De kicsit megijedtem mert hasmenesem sosincs:(
2020. jún. 20. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ilyenkor is szedni. Laktózérzékenység esetleg? Nekem attól voltak ilyen tüneteim. Vagy bármi egyéb étel allergia
2020. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!