Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem depressziós vagyok,...

Úgy érzem depressziós vagyok, mit kellene tennem ellene?

Figyelt kérdés

Mostanában rossz hangulat, kedvtelenség és fáradtság gyötör. A jó kedvem elég gyors váltással átfordul rossz hangulatba. A testemmel nem vagyok megelégedve, odafigyelek arra amit eszek, rendszeresen sportolok már majdnem fél éve, de nem látom magamon a változást ami egyértelműen levertté tesz. Egyre gyakrabban érzem úgy hogy nem vagyok elég semmihez, és senkinek. Van hogy csak ülök gondolkozom és rám tör a sírás. Vannak barátaim, a családommal is jó a kapcsolatom, de ennek ellenére ürességet érzek magamban, ami napról napra egyre nehezebb teher. Gyakran gondoltam arra hogy felesleges vagyok, nem látom értelmét az életemnek, és sokszor eszembe jut a halál gondolata. Soha nem tettem és nem is próbáltam kárt tenni magamban, nem szeretnék ezzel a családomnak fájdalmat okozni.

Mit kellene tennem annak érdekében hogy változtatni tudjak ezeken a dolgokon?



2020. jún. 22. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress fel egy szakembert, először pszichológus és ha úgy látja elküld pszichiáterhez.

Sokan vannak a helyzetedben sajnos és hat hiába írnám hogy nem vagy itt feleslegesen meg nem vagy teher gondolom azon én itt meg senki más nem tud érdemileg segíteni. De kitartást és a legjobbakat :)

2020. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus lehet hogy segít de a pszichiáter az csak megtöm drogokkal aztán ha még nem volt bajod lesz. Mi lenne ha nem gondolkoznál annyit menjetek programokra a barátaiddal. Legyel velük minél többet. Nézz vidam filmeket hallgass vidam zenéket, menjetek el valami koncertre ha már lehet. Nem vagy depressziós csak fásult. Meg a játvanyhelyzet utóhataaa is lehet. Evéssel meg mindig csak akkor egyél ha éhes vagy addig amíg éhes vagy hagyd el a cukrot es figyelj kicsit a zsírfogyasztasra is. Többször egyél egy nap keveset és sportolj minél többet az jó kedvet csinál. És.beszelj erről a szüleiddel barátaiddal. Többet ér mint 6 pszichológus. :) nem kell megijedni rögtön ha nincs mindig jó kedve az embernek. Vannak ilyen időszakok. :) a nyáriszünetben kereshetnél valami úk jobbit is magadnak ami érdekel hátha abban sikerelmenyed lesz és az jókedvet csinál. Az is lehet hogy pont sikerelmenyed nem volt az utóbbi időben és akkor leszontyolldik az ember. :)
2020. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!