Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja tartó hasmenés,...

3 napja tartó hasmenés, fájdalmas hasi görcs, véres széklet?

Figyelt kérdés

Szombat óta megy a hasam, borzasztóan fáj az alhasam, illetve már véres is a székletem. Voltam háziorvosnál, kaptam abtibiotikumot, szén tablettát illetve normafloret de nem érzem úgy hogy hatna. Ugyanúgy fél óránként jön egy erős hasi görcs, és mehetek is a wcre.


Azt vettem még észre hogy gyakrabban jön a görcs, ha lefekszem. Nemtudom mit tegyek, harcoljam ki a háziorvosnál a beutalót korhazba, vagy hagyjam?



2020. jún. 23. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Harcolj ki beutalót .
2020. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagyon vészes és a háziorvos nem akar beutalót adni én mindenképp bemennék a helyedben az ügyeletre. Oda nem kell beutaló és kiderül mi a baj.
2020. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vasárnap kiakartam hívni az ügyeletet, de mondták hogy nem jönnek ki, biztosan vírusos bélfertőzésem van.

Nemtudom, nem éreztem még ilyen fájdalmat, pedig többször is volt már gond a hasammal.

Most legutobb mar citromsárga folyadék jött csak.. Holnap ha még fáj akkor bemegyek beutalót kérni.

2020. jún. 23. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Olyan lehetőséged nincsen hogy nem kihívod őket, hanem fogod magad és bemész a kórházba?
2020. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
30 percre van város ahol van ügyelet, autónk nincs, majd párom bevisz holnap ha nem javulnék. Buszozni nem merek így.
2020. jún. 23. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne szivasd magad a véres széklet nem játék. Én is voltam így csak véres széklet nélkül. Ne menj be a süegősségire mert alig álsz a lábadon ott meg órakig ültetnek mire sorra kerülsz. Hivd ki az ügyeletet. Tudom leráznak engem is leraztak. Másnap újra kell hívni őket. Ha már harmadszorra hívod ki fognak menni és megvizsgalnak plusz adnak beutalót kórházba ha úgy ítélik. Nekem adtam mert már ajultam is pedig véres szekletem sem volt. A bautalóval lehet mentőt hívni és akkor azonnal ellátást kapsz. A sürgősségin 8 órát ülni meg szenvedni az ottani wcben nem jó ötlet. Vagy kérd meg a háziorvost adjon beutaot a bakterológiára a párod elmegy a beutalóert. Ne maszkálj ilyen allapotban.
2020. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
4. Bemegy a kórházba? :D meg elajul útközben vagy össze tojja magát. Ott meg ülhet i órát mire foglalkozik vele valaki. Szuper ötlet. Addig kell hívni az ügyeletet amig ki nem mennek. Ha nagyon rosszul vagy a mentőket is hivhatod. Vagy a háziorvosnak megmondani hogy nem bírod tovább csináljon valamit! Menjen ki vagy adjon beutalót.
2020. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

#4.

Igen, ez volt a legjobb ötletem. Tudod ahol Én lakom nem ültetnek 8 órán át hanem ellátnak, főleg ha ilyen állapotban mész oda. :)

Van különbség sürgősségi és sürgősségi között csak mondom. Teljesen kórház függő.:)

2020. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ezt ebben az allapotban tesztelje le valaki? Taps!
2020. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia, mi lett? Ugyan ez van velem csak 7 napja
nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!