Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet enyhe pajzsmirigyproblém...

Lehet enyhe pajzsmirigyproblémám annak ellenére ha referenciatartományon belül vannak az értékeim?

Figyelt kérdés
Muszáj előre védekeznem: nyilván nem orvosi véleményt várok, inkább saját tapasztalatokat. Az eredményeim kiértékelésére nem költenék, ha már a vérvételt én fizettem. Viszont beutalót kéne szereznem az endokrinológiára amit feleslegesen nem szeretnék. Szóval minden értékem (TSH, FT3, FT4, thyreoglobulin, Anti-TPO) határértéken belül van, egyedül az FT3 ami a maximális érték közelében van. Kinek mi a tapasztalata? Forduljak orvoshoz és mutassam meg neki vagy csak sértődötten elküldenek, hogy minek rabolom ilyen eredményekkel az idejüket? Tüneteimnek egyébként ezer oka lehet, de szerettem volna a pajzsmirigyet kizárni: álmatlanság, idegesség, stb.

2020. jún. 23. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Endorinológus szerint nem elég, hogy határértéken belül vannak az értékek. Ő összefüggésekben nézi, így jó lenne konzultálni vele.
2020. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha vannak panaszaid, akkor erdemes dokival konzultalni. Nyaki ultrahangot is szoktak csinalni.
2020. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!