Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vajon szalmonella...

Ez lehet vajon szalmonella szerintetek?

Figyelt kérdés

Mèg egy hete vettem egy helyi gyorsétteremből egy döner tálat, csirkehússal volt megcsinálva. A helynek még egy jó 10 éve volt egy botránya, hogy nem sütötték meg rendesen a húst, de csak jót lehetett róla hallani. Viszont pont erre gyanakszok, hogy ez az eset mégegyszer megtörtént. Miután megettem a dönertálat, aznap semmi bajom nem volt (ez péntek vagy szombat volt, már nem emlékszek), de másnapra már úgy fájdogált a hasam, aztán hétfőtől csütörtökig meg ott voltam hogy hasmenésem is volt, 39 fokos láz, fejfájás, szédülés.

Most lettem olyan "jól" hogy ne kelljen wc-re mennem fél óránként, azért teszem fel most csak ezt a kérdést.

Bocsánat ha elég összeszedetetlen lett, még mindig nagyon fáj a fejem, a láz meg rátesz egy lapáttal.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 26. 06:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is a tiéd 😉
2020. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha ott dolgozol ez semmi több, mint egy undorító reklámfogás. Mondjuk tény, hogy a Medicover híresen gerinctelen, beparáztatja a betegeket és olyan vizsgálatokba hajszolja bele amik tök feleslegesek.
2020. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges a covid-19 teszt?

Te tényleg ezt állítod, jelen helyzetben?

2020. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen. Magyarországon a fertőzésszám jelenleg alacsony. A tünetek a lázon és a fejfájáson kívül teljesen atípusosak, viszont salmonellára meg teljesen típusosak. Pláne, hogy nyár van.

A kérdező ráadásul nem köhög, nem fullad, és a korona azért nem 3 nap alatt akar elmúlni.

2020. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Felelőtlenség amit művelsz!
2020. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem egy laikus dönti, el, hogy mi a felelőtlenség. Végig lehet rettegni egy életet egy vírus miatt, meg lehet gondolkodni. Az orvostudomány úgy működik, hogy végiggondolom, hogy mi a legvalószínűbb betegség. Hát a kérdező esetében rohadtul nem a korona. A te általad képviselt gondolkodás, az, amivel meg lehet ölni a betegeket, mert nem kap megfelelő ellátást, mert mi van, ha korona. Na mi lenne. Semmi. Kb. úgy kezelik ezt a szerencsétlen koronavírust, mintha ebola lenne, 70 százalékos mortalitással.
2020. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Látszik, hogy fogalmad sincs a helyzetről!
2020. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetről? Arról, hogy több ember fog meghalni az ellátás hiányába, mint ebbe a szerencsétlen 1 százalék mortalitású vírusba pontos fogalmam van. Járványok mindig voltak és lesznek is. Meg kell tanulni velük együtt élni.
2020. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Látszik, hogy nem vagy igazából orvos, csak annak hazudod magad...
2020. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki. Én nem szoktam hazudni veled ellentétben.
2020. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!