Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vajon szalmonella...

Ez lehet vajon szalmonella szerintetek?

Figyelt kérdés

Mèg egy hete vettem egy helyi gyorsétteremből egy döner tálat, csirkehússal volt megcsinálva. A helynek még egy jó 10 éve volt egy botránya, hogy nem sütötték meg rendesen a húst, de csak jót lehetett róla hallani. Viszont pont erre gyanakszok, hogy ez az eset mégegyszer megtörtént. Miután megettem a dönertálat, aznap semmi bajom nem volt (ez péntek vagy szombat volt, már nem emlékszek), de másnapra már úgy fájdogált a hasam, aztán hétfőtől csütörtökig meg ott voltam hogy hasmenésem is volt, 39 fokos láz, fejfájás, szédülés.

Most lettem olyan "jól" hogy ne kelljen wc-re mennem fél óránként, azért teszem fel most csak ezt a kérdést.

Bocsánat ha elég összeszedetetlen lett, még mindig nagyon fáj a fejem, a láz meg rátesz egy lapáttal.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 26. 06:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

1# a koronavírus hasmenéssel nem jár



Valószínű mert nekem is fejfájás volt és láz lett alig lehetett lehúzni aztán hasmenés és valahogy szorulás de már jol vagyok es a doki szerint normális hogy átalakult

2020. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Elég érthetetlenül irtam le de talán ki lehet bogozni
2020. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!