Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukemias vagyok? Vagy mas...

Leukemias vagyok? Vagy mas bajom van?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran izzadok ejszaka, az egesz testemen, homerseklettol fuggetlenul, valtozo, mert most kb egy hete nem izzadtam, de maskor meg tobb napon at, atlagban ilyen heti 2-3 nap ugy ebredek, hogy nedves vagyok mindenhol, a hatam, karjaim stb. Emellett szinten kb atlag hetente 1-2 nap verzik az orrom, szinten ejszaka, vagy kozvetlenul ebredes utan. Nem erosen, hamar elmulik, es nincsen magas vernyomasom. Az izzadassal fuggetlenek egymassal, szoval nem akkor verzik az orrom, amikor izzadok, hanem neha ez, neha az.

Semmi egyeb tunetem nincs, nem vagyok fejfajos, faradekony, etvagyam normalis, stb. Kulonosebben stresszesnek sem mondanam magamat. 29 eves vagyok.


2020. jún. 26. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hipochonder vagy.
2020. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz menj, es egy laborvizsgalat kell.

Leukemia tunetei nem ilyenek.

Persze utana kell jarni, mi okozza ezeket. Esetleg semmi osszefugges koztuk.

2020. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért pont a leukémiára gondoltál??? Kb. ezer másik betegség tünete lehet amit leírsz.


Hipochonder vagy?

2020. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne olvass ennyi internetet, mert hipochonder leszel.

Mielőtt felállítasz magadnak egy komoly betegséget, menj el orvoshoz és vetess teljes vérképet.

Lehet, hogy vitaminhiányod van, vagy egyéb 100 kisebb dolog is közre játszhat.

2020. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi masodik. Olvastam azt is, hogy az ember turkalhatja almaban is az orrat es attol elered, szerinted ez mennyire realis? En szoktam piszkalni alvas elott, mert viszket, siman lehet, hogy valamire allergias vagyok a szobababan, a matracon (teljesen uj, kb ket eves matrac), vagy valami, mert mindig az agyban dugul be az orrom, reggelente majdnem mindig orrfolyasom van, eleg kellemetlen, mert van hogy meg aludnek, de nem tudok tole. Napkozben semmi bajom. Kb ketszer fordult elo, hogy napkozben verzett az orrom, egyszer munkahelyen, egyszer meg hazaerkezes utan nem sokkal, de ezen kivul mindig az agyban, vagy ejszaka ebredek erre, vagy reggel ebredes utan indul el.

Nem paraznek, ha csak az egyik vagy csak a masik tunet lenne jelen, csak egyszerre ket furcsasag mar aggaszto. Van haziorvosom, felhivom jovo heten, csak valami megnyugtatas jo lenne addig is, ne parazzam vegig a hetveget, most neztem ra csak a neten es nyilvan irnak mindenfelet, tok aprosagokat is meg azt is, hogy ilyen-olyan komoly betegseg tunetei is lehetnek. (A kronikus leukemiara pl hogy nagyon lassan, mindig csak 1-1 ujabb tunet tunik fel.)

2020. jún. 26. 11:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Tobbiek: Kulfoldi oldalakon kerestem es ott irtak mindkettot, mint lehetseges tunet. Magyar oldalakon tenyleg csak annyit irnak, hogy faradekonysag meg foltok, laz.
2020. jún. 26. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, még külföldi oldalakon is keresgélsz...


Addig keresel, amíg nem találsz valami horrorisztikus lehetséges betegséget...???


Te MÁR MOST hipochonder vagy!

2020. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Állj le ezzel, de tényleg. Ha beírod hogy fejfájás, kiadja hogy agyrákod van. A felesleges stresszel rombolod magad, nem az elképzelt betegségeiddel.

Másnak is vérzik az orra, vagy viszket, vagy fáradékony stb. Néha ránk fér egy kis karbantartás, de nem kell egyből a roncstelepre menni, mert elromlott az olajszűrőd.

Ha sima allergiád van, azt könnyen kiderítik. Menj el orvoshoz ahelyett hogy önvizsgálatot csinálsz.

2020. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz, áh dehogy..
2020. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lukemia vérvételből kiderül kerj beutalót a haziorvostól és megnyugodhatsz. Stressztől is lehet éjjel izzadni
2020. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!