Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ültél már tömegközlekedésen...

Ültél már tömegközlekedésen elég koszos/vizes ülésre?

Figyelt kérdés
Ha igen, hányszor és melyik járműveken fordult elő? Lett belőle valami? Mit csináltatok utána, ha nem volt lehetőség rögtön fürdeni és átöltözni? Halálos félelmem vizes/koszos ülésre ülni tömegközlekedésen és sajnos nem első ajtósra bárki felszállhat és meg is teszik.

2020. jún. 26. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Most soroljuk fel az összes ilyen eseményt dátummal, időponttal és járatszámmal, vagy mit akarsz? Igen történt nem is egyszer.


Ha nincs a seggeden nyílt seb akkor semmi bajod nem lesz tőle.


Ha vizes a ülésre üléstől halálfélemed van akkor keress fel egy pszihológust.

2020. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szívtam meg. Azóta leülés előtt ráteszem a kezem kis időre az ülésre. Úgy veszem észre, nem én vagyok az egyedüli, aki így tesz.
2020. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: 2-szer voltam a problémával pszichológusnál, nem használt, plusz vagy 3-4-szert előfordult velem, hogy vizes ülést fogtam ki. Nem tudom miért kell enynire támadónak lenni, máshol töltsd ki kérlek az indulataidat. Épp elég nehéz nekem és szeretnék normálisan élni, mint mások, nem hiányzik, hogy egy ismeretlen ember próbáljon nekem beszólni :) További szép napot!

Kettes válaszoló, én is megnézem a kezemmel, viszont jártam más úgy, hogy nem éreztem, hogy nedves lenne, és miután leültem vettem sajnos észre.

2020. jún. 26. 14:01
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Akkor ne ülj le. Vagy vegyél 500Ft-ért egy polifoam seggpárnát aztán vidd magaddal.
2020. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
De minek ülsz le??? Akkor álljál!!!
2020. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Aki nem a kérdésre válaszol, illetve csak lehúzni jött ide, az inkább ne válaszoljon a jövőben.

Mi örömötök származik abból, hogy valakinek a félelmét kifigurázzátok?

A normális válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2020. jún. 26. 15:03
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
ha valamitől félek, akkor kerülöm! Nem tudsz talán állni, vagy attól is félsz?
2020. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A minimum utazási idő is fél óra állást jelent, ennél csak jóval többet utazom, ha mennem kell valahova. De nem értem nektek miért jó a másik emberbe belerúgni, nem lesztek ettől nagyobb emberek. Próbálok változtatni azokon a dolgokon, amik zavarnak körülöttem és magamban. Évek óta küzdök ezzel a betegséggel/fóbiával. Nem kívánom senkinek sem, de, ha tudnák itt egyesek milyen érzés ezzel élni, akkor nem kommentelnének ilyeneket.

Nem tudom mi keserített meg titeket ennyire az életben, viszont kívánom, hogy másokkal ne legyetek ennyire mérgezőek. Nem kell a kérdésre válaszolni inenntől, köszönöm szépen annak az egy hozzászólónak, aki a kérdésre válaszolt és tisztelettel volt rám!

2020. jún. 26. 15:11
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Ennél nagyobb fóbiád ne legyen, hogy szennyes ülésre ülsz a tömegközlekedésen! S ezt komolyan kívánom!
2020. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez így kielégítő lesz a számodra:

1992. szeptember 19., 8:40 a Miskolc Kazincbarcika vonalon

2008. november 22., 9:15 Budapest, 4-6-os villamos

2017. február 3., 7:45 Debrecen, 10-es busz


Utána káromkodtam.

2020. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!