Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi oka lehet ha valaki ,,nem...

Mi oka lehet ha valaki ,,nem tud meghalni"?

Figyelt kérdés
Nem ùgy èrtem, hogy örökkè fog èlni, hanem olyan àllapotban van èletben, mikor ,,elvileg" màr meg kellett volna halnia. Ősöreg, csak fekszik, alig-alig hajlandò inni, halnak el a testrészei, magzati pòzba kezd hùzódni a làba... Karàcsony, Húsvèt, születèsnapok elmúltak, nincs olyan rokona, akit làtni szeretne, (közvetlen hozzàtartozòk àpoljàk termèszetesen), pap volt nàla. Ilyen esetben mi tarthatja èletben, mire vàrhat?
2020. jún. 27. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mire várhat? Szerinted ez úgy működik, mint az alvás, semmi dolgom, na lefekszem elaludni?
2020. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sokszor az ápolók tartják életben, azért nem tud meghalni. Ez olyan, mint amikor az öreg kutyusomra nagyon vigyáztam, volt hogy ha lefeküdt, nem tudott felkelni bizonyos pózból, ezért télen nem mertem soha kint hagyni. A természetben ezen a ponton vége lett volna. A gondoskodásom miatt még élt kb. 3/4 évet, de gyakorlatilag én nyújtottam meg a szenvedését.
2022. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kedvenc unokàjàtòl is született dèdunokàja, ès a menyének az anyja meghalt. Lehet, hogy ezekre vàrt, mert most ő is elbúcsùzott.
2022. ápr. 1. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!