Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két oldali hasi dudort mi...

Két oldali hasi dudort mi okozhatja? A has két oldalán kb a csípőcsont felett, egy picivel beljebb van két dudor. Én sérvre gyanakodtam, de a sebész azt mondta, hogy nem az, illetve még azt mondta, hogy ott nincs is sérv ahol fáj. Akkor mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha erősen megnyomom a dudort akkor nagyon fáj. Azt érzem, hogy felületi a fájdalom, tehát nem a beleim fájnak. Voltam már UH-n is meg CT-n is, de azok se mutattak ki semmit. Terhelésre jobban fáj, érzem, hogy ha pl. egy felülést vagy fekvőt csinálok nyomás nehezedik azokra a dudorokra és fáj nagyon. Mi lehet ez ha nem sérv?
2020. jún. 28. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha átvilágítottak (CT, UH), hogyhogy nem találtak ott dudort?
2020. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó megnagyobbodás? Lágyrész daganat?
2020. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, de csak a ciklus egy bizonyos részében, nekem azzal van összefüggésben, amikor peteérésem van és nem fáj... azóta kiderült, hogy nálad mi okozza?
2022. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!