Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állat csipésből lehet betegség?

Állat csipésből lehet betegség?

Figyelt kérdés

KB 1 napja azt vettem észre a lábomon hogy két piros pötty van rajta először nm foglalkoztam vele de most már annyira fel dagadt hogy vizes ruhát kell rá tennem.


Azóta amióta meg csípett beteg vagyok láz hányinger stb.



Én nem tudok róla hogy van e ilyesmi pók Magyarországon de jól jönnének a válaszok ami magyarázatot adna rá



2020. jún. 29. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lime kór? Egy kolleganőmnek volt hasonló neki az volt. Nem talált magában kullancsot mégis az volt. Csináltak tesztet is. Menj el a bőrgyógyásztra ott tudnak segíteni bármi is a gond. Engem csípett már meg pók. Nagy viszkető piros folt lett de nem nagyon dagadt fel. Szóval nem volt aggasztó a helyzet. Láz hányinger sem volt. Ha van allergia gyógyszered vegyel be egyet ártani nem fog. Ha rosazabbodik az ügyeletet is fel lehet hívni. De a bőrgyógyaszaton értenek hozzá igazán. Holnap kezd ott a napot ha addig bem romlik nagyon a helyzet. Ha a torkod is kezd bedagadni vagy magas lázad lenne akkor mentő.
2020. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elso dolgod legyen orvoshoz menni. Amugy meg noveny is lehet. Bar az pokoli fajdalommal jar, ismerosom ugyeletre kerult es kaukazusi medvetalp ert a borehez.
2020. jún. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvos, vérvétel Lyme-kór teszt.

Ha az, akkor hosszan-tartó antibiotikumos kezelést kell alkalmazni, és időnként nézni, hogy milyen mértékben van a szervezetben a Lyme-kór.

Ha nem mész orvoshoz, és Lyme-kór, akkor meghalsz, mert az idegrendszert támadja meg, az izületek után. Minél előbb orvoshoz kell menni.

2020. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!