Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túlzott tenyérizzadás ellen?

Túlzott tenyérizzadás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok,mióta az eszemet tudom ezzel a problémával küzdök és már nem tudom mit kéne kipróbálnom.:( A helyzet az,hogy a talpam és a tenyerem is erősen izzad.A talpam annyira,hogyha zokni nélkül járkálok itthon papucsba akkor szó szerint "csúszkálok" benne,mert a sok izzadságtól nem bírok benne menni és ez a nyár jövetelével egyre rosszabb.Tenyerem is hasonló,csak még irritáló is.Például nem tudok telefonozni,mert annyira szétizzadom,hogy nem bírok vinni rajta semmit(nem érzékeli) ezenkívűl az alap dolgok is kellemetlenek mint a kézfogás,írás(mert átitatom vele a papírt).Már sokmindent kipróbáltam.Vettem Solutio Antisudoricát,ami kb 3 hétig tényleg hatásos volt a tenyeremen(a talpamon semennyire),de azután hiába kentem a tenyeremet ugyanúgy izzadt megint.:( Voltam bőrgyógyásznál is,aki először formalinos oldatot írt fel,de semmi haszna nem volt,majd miután visszamentem azt mondta,hogy ez idegrendszeri probléma menjek oda.Elmentem oda is,ahol először edzést ajánlottak nekem.El is kezdtem edzeni kb 3 hónapig csináltam,de ugyanúgy izzadt a kezem továbbra is.Majd enyhe nyugtatót írt fel (rudotel),de annak se volt haszna és utána már fel is adtam és nem is mentem.Légyszíves az olyanokat hanyagoljuk,hogy ne stresszeljek,próbáljak nyugodtabb lenni...Próbálkoztam meditálással is másfél hónapig,de nem volt haszna.Figyeltem,hogyha stresszhelyzetbe kerülök akkor próbáljak lenyugodni,de semmi.Ha meg valakinek tényleg ez segített,hogy csak szimplán nem stresszelt,akkor leírhatná részletesen,hogy mit csinált,mert nekem sajnos nem jött össze ez.Láttam a botox kezelést,de baromi drága és több alkalommal kell menni,így nemhiszem,hogy bevállalnám.

2020. jún. 29. 23:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!