Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bogyózós széklet mitől lehet?

Bogyózós széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már 3 napja nem volt normális székletem csak ilyen kis bogyózós...már mindent próbáltam szilvalekvár,kávé..de eggyik sem hajtott meg:(

Illetve a végbelem is fáj meg enyhén görcsöl a hasam is emiatt:(

Már nagyon elegem van mert van hogy normális a székletem napokig meg van hogy napokig székrekedésem van:(

Félek attól is mi van ha bélelzáródásom van:(

Mit tegyek?



2020. jún. 30. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kúp?
2020. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki vagy száradva ill. kevés növényi (rostot tartalmazó) táplálékot veszel magadhoz.
2020. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs itthon kúp és a szüleim dolgoznak:(

De ha hazaértek megkérem őket hogy vegyenek kúpot

2020. jún. 30. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Dulcolaxot probald meg, es ahogy az elottem levo irja sok rostot egyel, pl.malna, narancs, reszelt alma. Teak is jok, ha nem szereted akkor nagyon sok vizet igyal! :)
2020. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kúpot a szüleim nem engednek mondván,hogy majd megoldja a házi gyógymód de már mindent próbáltam és görcsöl a hasam meg enyhe hányingerem is van:(
2020. jún. 30. 17:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedik akkor hamarosan vihetnek dokihoz aki majd beöntést ad. Az biztos jobb lesz...
2020. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is megveheted a kupot! Veny nelkul kaphato
2020. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
miket eszel?? eszel főtt ételt? Iszol eleget?mozogsz eleget? nem ettél valami székletfogót a napokban? sok (ét)csoki, sok rizs, stb?
2020. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Napi 1-2 l vizet iszom

Minden nap eszem főtt ételt,eszek minden nap gyümölcsöt,zöldséget is pl.a reggeli piritóshoz uborka vagy paradicsom

Igazából ettem Vasárnap nutellas kenyeret de ez eddig nem fogott meg...

Meg sok fehér kenyeret eszek meg tésztát..

Reggelre szinte csak piritóst eszek

Meg minden nap tornázok 15-20 percet

Ha holnapra se múlik el menjek ügyeletre nem akarok ettől bélcsavarodást kapni:(

2020. jún. 30. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Laveolac.Nálunk alap darab a házipatikában.Édes szirup,kicsi gyerekek is szívesen beveszik és nem drasztikusan hat.Vény nélkül kapható.Kórházban is alkalmazzák gyermekosztályon,szülészeten stb.
2020. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!