Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vérezhetek?

Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a menstruációm megvolt 12.-én de nem olyan volt mindt a rendes mensi hanem csak barnázás de az is csak nagyon kevés és 3 napig tartott, vér nemjött. Tegnap este megin elkezdtem barnázni de már több mennyiségben nagyon megilyedtem úgyhogy elmentem sürgősségire ahol megvizsgáltak,megnéztek ultrahangon nemtaláltak semmit azt mondták hogy mensi probléma. Ma meg elkezdtem rendesen vérezni mindt mikor megjön a mensim első nap. Szerintetek mi lehet? Köszönöm előre is a válaszokat.

2020. jún. 30. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet progeszteron hiany.
2020. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a mensid június 12-én jött meg, akkor nagyjából ideje van a következőnek. Minek pánikolsz? Hány éves vagy? Pár nap ide vagy oda nem sokat számít, különösen, ha fiatal tini vagy.
2020. júl. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!