Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja nagyon köhögök és...

3 napja nagyon köhögök és nehezen kapok levegőt. 37,6 fokos lázam is van. Lehet COVID?

Figyelt kérdés
Hol kérhetek tesztet?

2020. júl. 1. 02:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
31/F vagyok. A munkahelyemen többen is köhögnek, de nem nagyon szabad róla beszélni, mert a főnök már szólt is, hogy maradjunk csendben.
2020. júl. 1. 02:29
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

naná hogy lehet


[link]


(ne tűnj el nyom nélkül számolj be, hogy mi lett)

2020. júl. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írta a kedves válaszoló, a tüneted alapján LEHET, de nyilván egy teszt kellene, hogy biztosra menj. Az első válaszban a link-en böngészve megtalálod az utasításokat, de háziorvost is hívhatod, és elmagyarázza a teendőket. Engem is érdekelne, mi lett az eredmény, minden esetre jobbulást!
2020. júl. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Hívd fel a háziorvosod és végeztess el egy vértesztet koronavirusra (ne gyorstesztet!) minél hamarabb mielőtt a mentő visz el a lélegeztetőgépre

Ezek a tünetek a koronavirusra utalnak eléggé

2020. júl. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Hívd a háziorvost.
2020. júl. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, de kicsi rá az esély. Alig 600 aktív fertőzöttről tudunk. Valószínűbb, hogy valami megfázásféle.
2020. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

A tegnapi adat 878 aktív eset.

Kérdező, miért kellett három napig várni? Ugye már telefonáltál?

2020. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
37,6 az még nem láz de ettől nem lesz jobb hogy ide kiirod hívd fel a háziorbost
2020. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%

Miért kell csendben maradni?

Persze nehéz helyzet megértem, de a te egészséged az fontosabb.

2020. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Ypszilon azért valószínűleg mert ha pozitív a tesztje bezárják a munkahelyet minimum 2 hétre nyilvan a munkáltató ennek nem örülne. Mondjuk egy ilyen helyen nem lehet jó dolgozni. Lehet koronavírus meg lehet más is de én a haziorvoshoz furdulnék és kiiratnam magam minimum 2 hétre mert ha ennyien elkaptátok akkor elég fertőző dolgoról van szó bármi legyen is az. Száraz köhögés amúgy tüdőgyulladás is lehet amit nem jó lábon kihordani gyógyszer nélkül.
2020. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!