Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » (L)ágyék hajlatban (csak az...

(L)ágyék hajlatban (csak az egyikben) néhány napja találtam ezeket (néha viszket). Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Bocs' a fotókért:

[link]

[link]

[link]


2020. júl. 3. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Csípés ,vagy kiütés .Szerintem ott a kiütés valószínűbb , megizzadtál és kipattogott a bőröd. De ha nem múlik,vagy több lesz menj el dokihoz szerintem.
2020. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gomba, próbáld meg Canesten krémmel kezelni.
2020. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! - És, pl. ha gomba, az mitől lehetett(?) Már csak főleg azért, hogy lehetőleg kerüljem az olyan helyzeteket, amiből ez lesz...
2020. júl. 3. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Gombát össze lehet szedni bárhol, wc, strand, akár párkapcsolatban is a partnertől.
2020. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-esnek : hát, ezek most mindegyik negatív (sajnos...mármint a párkapcsolatban a partnertől....de, a többi is neg.).
2020. júl. 3. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik negatív akkor, ha egyedül élsz, vagy otthon sem ülsz le fertőtlenítés nélkül wc-re.
2020. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyedül élek, de ecetes papírral le szoktam törölgetni az ülőkét (persze,nem minden használat után....(pedig úgy kéne)...akkor is, ha más nem használja (lehúzáskor felfröccsenhet 'valami')
2020. júl. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!