Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedd itt valaki kventiax ot?

Mili32 kérdése:

Szedd itt valaki kventiax ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Majdnem három éve egy pszichiáter egy antidepresszánst írt fel nekem mert nagyon rossz passzban voltam. A gyógyszer nem vált be olyannyira hogy nem tudtam tőle enni aludni semmit. Egy másik orvoshoz mentem és O írta fel nekem vizsgalatokután a kventiax ot. Fel év után leraktam és nagyjabol rendben is voltam. Most úgy alakult az életem hív megint felkerestem a doktor nőt. Olyan mertekben nem volt gond mind a múltkor de már úgy éreztem hogy segítségére van szükségem. Ugyanezt a gyógyszert írta fel a doktor nő jelenleg egyet vettem be tegnap este 12.5 grammot. Amikor bevettem utána melegséget éreztem és elnehezultek a végtagjaim. Kicsit nehezebben hatott mint ahogy emlékeztem de éreztem hogy elnyom. Reggel fáradtan ébredtem de nem volt gond. Amikor bementem a munkahelyére akkor volt egy fura hőhullámom és kicsit megijedtem hogy nem vagyok jól. Mivel javasolt bevenni mellé egy 0.25 xanax felét ezert az bevettem és ok és volt minden. Most értem haza és megint olyan fura melegséget érzek belülről meg fáradt vagyok kicsit de mintha belül meg olyan gyomorideg féleségem lenne. Nem emlékszem hogy a múltkor lettek volna ilyen tüneteim.Mi lehet ez? Inkább ne vegyek be többet belőle? Javaslat? A dokimat próbálom elérni de egyenlőre nem sikerült.

2020. júl. 3. 14:48
 1/1 anonim válasza:

Hello!

Nem tudom aktuális-e még, de nekem a kventiax nem igazán segített. 100 mg-ot írt fel nekem a doktornő alvás nehézség miatt, de alapvetően sok negatív mellékhatást generál amitől még kevésbé tudok aludni. Nekem egyfajta idegesség jön rám, és gyorsan ver a szívem, olyankor nem tudok megmaradni egy helyben, ideges leszek és muszáj vagyok felállni. Én a Frontin és a Kventiax tapasztalatait összevetve azt mondanám, hogy próbáld ki Kventiax nélkül a Frontint. 0,25mg-ból beveszel egyet ha ideges vagy, de nem rendszeresen, csak ha tényleg szükségét érzed. Nekem a Frontin sokat segített feszültségoldás szempontjából. Sok sikert és remélem megoldódnak a problémáid!

2021. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!