Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavírus?

Ez lehet koronavírus?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggeltől szinte pontosan 1 nap torokfájásom volt. Annyira nem volt erős. Hétfőn a torokfájás megszűnése után orrfolyás jelentkezett. Kedden hurutos köhögés. Illetve kedden és ma rossz közérzet, fáradtság. A rossz közérzetet arra tudnám hasonlítani, mint amikor lázas vagyok. Végtagfájdalom, hidegrázás sem volt. Viszont egyáltalán nem volt lázam a napokban, még csak hőemelkedés sem.

2020. júl. 8. 21:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp felhívom a háziorvosomat, ugyanakkor a Ti veleményetekre is kíváncsi vagyok.
2020. júl. 8. 21:35
 2/19 anonim ***** válasza:

Itt már bármi lehetséges.

Menj el csináltass egy vér tesztet.

2020. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem korona, de valamilyen betegség az biztos.
2020. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én igazoltan koronavírusos voltam. Ezek voltak a tünetek:

- Rossz közérzet, gyengeség (ezzel kezdődött reggel)

- hidegrázás majd 39 fokos láz (estére)

-100%os teljes étvágytalanság (ez nálam nagy szó mert én ha beteg vagyok akkor egy tál leves mindig jólesik, de semmit se bírtam megenni) ez 6 napig tartott

- nagyon erős torokfájás és fura, erős száraz köhögés

- annyira beteg, gyenge voltam, hogy segítség kellett ahhoz hogy felálljak az ágyból

- nehéz légzés, folyamatos fejfájás és semminek nem éreztem az ízét (ha magamba tuszkoltam valamit enni, inni)

6 napig volt 39 fokos lázam, utána még 4 napig hőemelkedés és utána lettem jobban, de még nem volt az igazi. A tüdőgyulladást megúsztam. Az 1 éves kislányom 3 napig volt lázas és enyhén köhögött, a férjem csak köhögött és a torka fájt. Szerintem csak simán megfáztál.

2020. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és az lefelejtettem, hogy ez a rossz közérzet rám egyáltalán nem jellemző dologgal párosul. Ez pedig az, hogy nem nagyom tudok egy dologra huzamosabb ideig koncentrálni.
2020. júl. 8. 21:45
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: köszönöm. Nagyon furcsa milyen sokféle tüneti lefolyása van. A háziorvosommal is beszélek. Számomra is az a legmegnyugtatóbb tény, hogy nem vagyok lázas. Viszont még azt megemlíteném, hogy még sosem éreztem ezt az érzést. Tényleg a lázhoz tudnám hasonlítani emelkedett testhőmérséklet nélkül.
2020. júl. 8. 21:50
 7/19 anonim ***** válasza:
nem úgy van, hogy ennél száraz köhögés van, nem hurutos?
2020. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, akár covid19 is. Fel kell hívni a háziorvost.
2020. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7: De, ez így van, de a sokféle tüneti lefolyást tekintve benne van.
2020. júl. 8. 22:23
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja és én mindig együtt vagyok a családommal, már 3 hete. Nekik semmi bajuk sincs. Ez még talán szólhat a koronavírus ellen
2020. júl. 8. 22:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!