Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magától kifakadt a végbéltályo...

Magától kifakadt a végbéltályogom, meddig fog még váladékozni?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 óra körül kifakadt a végbéltályogom, ami 1 hete volt jelen, és piszkosul fájt. Most már nem fáj, egy pici lyuk van a helyén, illetve körülötte még duzzadt. Meddig ürül egy ilyen tályog?

2020. júl. 10. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ürül pár napig, tegyél rá Betadine-t, és ne piszkáld! Jó, hogy magától kifakadt, s nem kellett felvágni. Tudom mennyire tud fájni egy ilyen tályog :(
2020. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem piszkálom, Isten ments, csak megnézem, hogy mi a helyzet. Elég kellemetlen ez a váladékozás, de korántsem olyan kellemetlen, mint mikor kifakadt...

Sajnálom, hogy át kellett/kell ezt élned..

2020. júl. 10. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is, hogy neked... :( Tartsd tisztán, és Betadine kell rá.
2020. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amennyire tudom, annyira tisztán tartom, bár napközben necces a munkahelyen.

Betadine helyett más sebfertőtlenítő is jó?

2020. júl. 10. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó más is, lényeg fertőtlenítsd le...
2020. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Később kísérd figyelemmel, mert elég nagy eséllyel alakul ki sipoly. Én így jártam. Tályog ami kifakadt, azt hittem meggyógyultam, aztán jött a sipoly, amit műteni kellett. Nem szeretnélek meg ijeszteni, de nekem akkor azt mondta a doki, hogy gyakori ebben a sorrendben.
2020. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha pl. egy sebész megnézné és kitisztítaná.
2020. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tísztítasd ki sebésszel,vagy legalább nézesd meg engem most műtöttek vele csütörtökön. Illetve ma megyek kezelésre. Azthiszem kifakadás után is érdemes. Énis sajnálom,hogy átkellett ezt élned/élnem.
2020. júl. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Varga varga válasza:

Nekem tavaly is meg idén is 4 honapig váladékozott.

Kentheted te bármivel nem mulik el az csak ugy pikk pakk.pláne ha sipoly is kialakult.bezárodni bezárodhat.de idővel kiújul.a tályog efektiv egy sipoly járatból keletkezik.ha megmarad a sipoly.Műtét.de el lehet vele éldegélni.de nem árt kezelni

2022. júl. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tappi válasza:
Sziasztok meg gyogyultatok? Sajnos engem is 4 hete tályogal mutotek azota váladékozom de valamikor eldugul és be duzad utána kifakad.
2022. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!