Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koplalás alatt nektek mennyire...

Koplalás alatt nektek mennyire hullott a hajatok ?

Figyelt kérdés
Meddig tartott ? Nah és sikerült valamivel csökkenteni a hajhullást ?
2020. júl. 10. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon. Evéssel, hízással.
2020. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne koplalj! Nem csak a hajad fog kihullani, nekem kb. a 3/4-e eltűnt, látszott a fejbőröm. A vérképem teljesen felborult, elmaradt a menstruációm. Miután a vérszegénység rendeződött, és vissza híztam valamennyit újra elkezdett nőni.
2020. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire, viszont szépen lefogytam (dagadt voltam). Az a trükk, hogy nem ész nélkül kell csinálni a koplalást, hanem ésszel.
2020. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aschy válasza:
Ha koplalást választod fogyás céljából, akkor is érdemes vitaminokat/ ásványokat szedni, C-D-E, Mg, kalcium, cink és amit a Google javasol. A fehérje hiány is előszeretettel okoz hajhullás.
2020. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Egyébként nem szándékosan kezdtem el koplalni csak amikor karantén időszak volt annyit stresszeltem hogy egyáltalán nem volt étvágyat szóval az utóbbi hónapokban nem nagyon ettem. Azóta már szerencsére jobban vagyok mentálisan a gyomrom viszont eléggé össze szűkült szóval nem igazán tudom hogy hogyan álljak vissza. A hízástól egy kicsit tartok de a hajam állapotát ettől függetlenül szeretném vissza állítani mert eléggé elkezdett hullani mostanában.
2020. júl. 10. 11:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Most jelenleg Varga sampont és hajcseppet használok. Nem tudom hogy mennyire lesz hatásos de egy próbát szerintem megér. :)
2020. júl. 10. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!