Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lesz vége a koronavirus...

Mikor lesz vége a koronavirus járványnak?

Figyelt kérdés
Ugy előreláthatóan meddig tart még? Vagy lesz vége egyáltalán? Eltarthat ez évekig is akár? 3 évig eltarthat?

2020. júl. 10. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Talán, ha lesz vakcina ellene. Persze, akkor is fellángolhat, mint az influenza.
2020. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Nincs virus . Korlátozó rendelet es médiateboly van , gazdasagi érdekből . Nem használ a virus ellen semmi folyton mutálódik , a pormaszk viselése is gagyi a hivatalok altal elismert tény . Valasz örökké tartani fog a semmi ...
2020. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Az előző válaszolóval egyetértek. Amíg nem lesz vakcina, addig valószínűleg "elmegy" a koronavírus, majd visszajön... és ez mindaddig így lesz, amíg nem lesz vakcina. Aztán pedig kitudja, hogy valaha teljesen elmúlik-e, lehet szimplán az emberek mindennapi életévé válik a koronavírus. Mármint úgyértem, hogy már nem fog annyi életet elvenni, lesz vakcina, de attól még az emberek elkaphatják, és mint az influenza, ez is átmegy az embereken.
2020. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
#3-as vagyok, csak hogy tisztázzam, az előző válaszoló alatt az első válaszolót értettem. :D
2020. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A tömegközlekedési eszközökön amugy miért kell maszkot hordani ha pl egy belvárosi szorakozohelyen nem? Pingvinek modjára vannak ott az emberek egymás arcába lihegnek nem értem komolyan akkor pl a buszon miért kell :D
2020. júl. 10. 11:14
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
2020. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
mert a busz zártabb. szórakozóheyről bármikor kimehetsz
2020. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A buszrol meg bármikor leszállhatsz ez volt a leghülyébb indoklás már bocs..
2020. júl. 10. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én buszon sosem hordok maszkot. Semelyik buszsofőr nem szól érte. Ennyire fontos... Ha lehet, nem is hordom, csak akkor, ha kell. Nyáron 30 fokban meg lehet benne fulladni. Különben sem a gagyi papír, meg textilmaszkok fognak megvédeni ettől a ráktól...
2020. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez a cél , direkt kimondjak hogy logikatlan minden előirás DE betartatják mert üzlet politika van mögötte és lehet bírsagolni fanatizalni a csürhét .Vakcina 10 ezrek lesznek a tesztek már most ennyi , fizessen a baromja . Korlatozott kijárás bezártság árt , a boltokba mindig tömeg van a rövid nyitvatartás miatt .A fesztivalok rendezenyek letszamat előírják . Ott nem terjed csak 500 felett ? Újabb felvásárlási láz jön , olcsóbb munkaerő lett a piacon a tömegekből , infláció stb . Aki gondolkodik az tudja mi a dörgés a nyomik rettegnek feljelentik a másikat es követelik a szigorítasokat mert idióták .
2020. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!