Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrsövény, orr ciszta, orr polip?

Orrsövény, orr ciszta, orr polip?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Valószinűleg van valami orr betegségem, nem tudom mi de hamarosan megyek dokihoz miatta, tudom nem az interneten kell diagnozist kérnem ugyhogy nem kérnék oltásokat.

Az orrom néha vérzik, vagy ugy érzem minha náthás lennék és közben vér vagy alvadt vért fújok ki. Az orrom nagyon nagy, és elvan görbűlve, illetve az egyik orrjáratom be van szűkülve a márik nincs de aban van valami kis gömb szerű akármi.? Az orrsövényműtét tényleg fájdalmas?

Azt olvastam rossz fog miatt is lehet.



#orrbetegségek
2020. júl. 10. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Orrsövényferdülésnek tűnik. De ezt tényleg az orvos fogja majd megmondani. Amúgy valami más is lesz ott, mert az vérzést nem okoz. Tudtommal, a polip sem. Vérnyomás-ingadozás szokott orrvérzést okozni.
2020. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az orromakkor szokot vérezni mikor vagy nagyon poros helyen járok, vagy elmegyek bringázni. Vérnyomásommal nincs baj álltalában pont jó 90 és 100 között szkott lenni.

Néha úgy kelek fel h szétesik a fejem hátúl, és akkor egész nap csak feküdnék, aludnék, algópirin sem szünteti meg teljesen csak annyira h el tudjam viselni, nem tudom h ez kapcslódhat e hozzá, nem napiszintű de havonta egyszer kétszer előfordul.

2020. júl. 10. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!