Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha esténként enyhén bedugul...

Ha esténként enyhén bedugul az egyik orrlyukam de mikor fujok bele orrsprayt akkor elmúlik, akkor az nem lehet orrpolip ugye?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Függőséget okoz a gyakori orrspray. Porszívózz , és moss fel gyakran, akkor nem lesz poros a levegő az otthonodban, és nem lesz tele az orrod estére.
2020. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi csak arra voltam kíváncsi, hogy ha orrspray hatására elmúlik akkor nem lehet semmilyen betegség? ( Nem vagyok orrspray függő egy hónapban egyszer ha használok)
2020. júl. 13. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 Orrsövény-ferdülés lehet.
2020. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha orrsövény ferdülés akkor hogy javul meg orrspraytől?
2020. júl. 13. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
csökken a nyálkahártya duzzanat. Nyilván nem az orrsövény ferdülés múlik el tőle, csak az orrdugulás.
2020. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ez biztos hogy az? Mert eddig nem volt. Meg csak esténkét van és a legtöbbször kidugul magától
2020. júl. 13. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Innen nem látok bele az orrodba. Ha tudni akarod, hogy van-e valami bajod, akkor menj el egy orr fül gégész szakorvoshoz. Attól, hogy dugul az orrod és elmúlik az orrspray-re még bármi bajod is lehet. Akármi. Orrpolip is.
2020. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk egy náthátból visszamaradt orrspray használat is okozhatja.


Nekem is ez a problémám egyébként már évek óta. Nátha után is nagyon nehezen hagyom el az orrsprayt és gyakran használnom kell. Nekem nincs sem orrpolipom, sem orrsövényferdülésem (olyan mértékű, ami okozhatná. Egy pici meg elvileg mindenkinek van.) Viszont refluxra gyanús lettem és a visszaáramló sav gőze irritálhatja a légutakat (nekem irritálja is 😥).


Először próbáld elhagyni a sprayt, hátha a hozzászokás okozza.

2020. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!