Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus, vagy megfázás?

Koronavírus, vagy megfázás?

Figyelt kérdés
Harmadik napja hogy be van dugulva az orrom, és az elején picit nehezen nyeltem. Tegnap elkezdett folyni az orrom is, ma pedig elkezdtem köhögni is. Még hőemelkedésem sincsen, de nagyon tartok ettől. Pánikbeteg vagyok, nem vészelnék át egy koronav8rust. Hozzátenném, hogy sehova nem szoktam eljárni, nem tudom hogy kaphattam volna el. Ez a vírus?

2020. júl. 17. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Sima megfázás. Nem kell beképzelni ezt a koronab..romságot.

Ittál, ettél valami hideget? Ültél huzatban, vagy légkondis helyen?

2020. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Reggelente nagyon lehül a ház, szoktam fázni.
2020. júl. 17. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Megfazas. Folyton ez volt tavasszal, mikor tobbet ultem vizes hajjal futes nelkuk...
2020. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom hogy az első válaszoló irónia volt vagy komolyan gondolta😂
2020. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Na látod kérdező, nem öltöztél fel rendesen, ezért megfáztál a saját házadban.
2020. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

#11

A te agyad is megfertőződött. Vírusirtás után egy újraindítással remélem helyre kerül a gépezet.

2020. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: rendben, köszönöm :)
2020. júl. 17. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

TorettoHuN


Inkább a szádat is mosd ki, mert eddig csak szenny jött ki belőle, értelmes gondolat még nem. Vírusirtás után, frissítsd a rendszered, esetleg telepítsd újra és bővítsd a memóriádat. :)

2020. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy jön ide a pánikbetegséged mondjuk. Pánikbeteg vagyok, illetve tüdőbeteg, mégis egy nevetséges és fölösleges pánikkeltésnek tartom az egész koronás hisztit. De egyébként nincs mitől félned, csak megfáztál.
2020. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha értelmes gondolatoknál tartunk, akkor elég fura ember lehetsz, hogy ilyen idegbetegek módjára adod elő a mondandód. Szarok beléd, folytatsd sz eszmecserédet magaddal
2020. júl. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!