Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt ilyen tünete? Légcsőhurut.

Volt ilyen tünete? Légcsőhurut.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy héttel ezelőtt pénteken lázas lettem. A legmagasabb lázam 39 Celsius fok volt. A tüneteim: száraz köhögés, közben mellkasi fájdalom, láz, fejfájás. semmi torokfájás vagy hasonló.

A lázcsillapító az elején levitte, de amikor már az sem vitte le felhívtuk az orvost. Azt mondta légcsőhurut és kaptam antibiotikumot. Ez segített, mire elfogyott addigra meg is gyógyultam. (Két napja fogyott el.) Azt mondta a köhögés akár 2 hétig is elhúzódhat, nem kell megijedni.

Viszont az elmúlt két napban minden reggel mikor köhögök (inkább köhögés roham) akkor öklendezek is. Ittam rá hátha jobb lesz, de nem. Majd egy két három perc múlva elmúlik.

Ez normális? Másnak is volt ilyen tünete? A nap többi részében csak köhögés van, nem ilyen "rohamok".

16/l


2020. júl. 18. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt.
2020. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, normális
2020. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!