Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Nagyon...

Mit csináljak? Nagyon negezen alszom el.

Figyelt kérdés
Mielőtt elaludnék már az álom kapujában vagyok,de felébredek a miatt ,hogy nyelek,vagy ráng egyet a nyakam, hajnali 3 kor sikerült elaludnom.E mellett olyanok is megjelennek,hogy azt hiszem a plüssömre,hogy pl egy döglött állat,nem érzékelem olyan jól a karjaimat sem,erősen megvakarom a fejem de az is olyan mintha megse vakartam volna. Nayon rossz màr többször van ez.Mi ez? 23N
2020. júl. 20. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán erős stressz

Kelj fel időben reggel, aludj 8 órát annál többet ne, foglald le magad napközben,sportolj valamit, este meg igyál egy pohár citromfű teát ha még mindig nem megy az alvás

2020. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%
Hallgass Evridikit, és már könnyebben alszom el!
2020. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
levendula olajat szoktam csopogtetni a parologtatoba. Lefekves elott. Kicsit atjarja a szobat mielott elalszom. DE ne felejtsd el elfujni!
2020. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!