Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid miatt lenne?

Covid miatt lenne?

Figyelt kérdés

Én szerintem elkaptam ezt a korona cuccot. Belázasodtam, elmúlt kevesebb mint egy nap alatt, 2 napig semmi, aztán mellkasi fájdalom és a megfázás összes tünete, most már kifele jövök belőle így másfél hét után,kb 90%ban gyógyult vagyok de a mellkasom még mindig fáj.

Mozgásra, mély levegővételre nem fáj jobban, tehát gondolom a szív oxigén ellátottsága nem megfelelő. Sportolok is (most nyílván nem, mikor beteg vagyok). Egyszerűen kikészít ez a mellkasi fájdalom idegileg, hogy nem fog elmúlni, vagy valami komolyabb probléma jött most aminek nincs köze a betegséghez, csak egybeesett. Bal oldalt fáj ,nem sugárzik ki semerre.



2020. júl. 20. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, lehet hogy nem. Ezt nem lehet teszt nélkül megmondani. Akármi lehet.
2020. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ennyiből sajnos nem tudhatjuk, akár az is lehet, de ,,sima megfázás" is,tüdőgyulladás, akármi. Ha még nem tetted, háziorvosoddal beszélj mindenképp!
2020. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem. Legalábbis én eddig csak olyat hallottam, hogy valaki egyáltalán meg sem érezte, vagy annyira rosszul volt, mint még soha az életben. Orvosnak nem szóltál? Lehet, hogy csináltak volna tesztet, ha szólsz a háziorvosnak.
2020. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kijönnek letesztelnek, vagy hogyan zajlik?
2020. júl. 20. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Kimennek. Ha fizetsz. Mivel nem külföldről jöttél és nem olyan országból nem fognak tesztelni.. csak ha a háziorvosod elrendeli.
2020. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Levonják az embertől a havi 7710 Ft-ot és ha valami baj van akkor fizess.

2020. júl. 20. 13:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a pár héttel ezelőtt csináltam általános vérképet és koleszterint is, minden a helyén volt.
2020. júl. 20. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
7710? :D. Az maximum, ha nem dolgozol akkor annyi. Ha dolgozol akkor sokkal több. Keresettől függő, hogy mennyi. Nálam például 8x annyit vonnak le. ;).
2020. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általános vérképből nem mutatható ki a vírus, sőt semmilyen más vírus se.
2020. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
És én pl tök feleslegesen fizetem. :D 10 éve nem vettem igénybe az állami eü-t. Mindig magánba megyek el. Röngentől kezdve, fogászig.. Mindig! Mert ott emberként bánnak veled, nem mint egy darab hús. :)
2020. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!