Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrgyógyász arcomon talált...

Bőrgyógyász arcomon talált egy basaliómát apró.igazából égési seb volt és nem gyógyult be.. Szeretnék tapasztalatokat kérdezni. Pl, hogy marad e feltűnő heg műtét után? Kiújult a basalioma?

Figyelt kérdés

#bőrrák #Basalióma
2020. júl. 22. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Plasztikai sebészt keress, az szépen veszi le! Nekem az SZTK-ban vették le sebészeten, a hátamról kettőt, a lábamról egyet, a hátamon mindkét helyen keloidos heg maradt. Sajnos ahol mozog a bőr, így is gyógyulhat. A lábamon heg nélkül gyógyult. Nekem a lábamon nem újult ki, 9 éve vették le, viszont idén februárban lett kettő új a hátamon. Pedig kerültem a Napot.
2020. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a keloid nem attól főgg, hogy az sztk-ban veszik le, vagy máshol. Ha hajlamos vagy a keloidra, akkor az ki fog jönni. Jelezni kell az orvosnak, és megbeszélni vele a további kezelést (krém vagy injekciózás) A keloid nem jön ki mindenhol, az arra hajlamos személyeknél sem, legtöbbször arcon, mellkason.
2021. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!