Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vesegörcstől számítva egy...

A vesegörcstől számítva egy hét telt el,az urulógus megállapította,hogy egy 2-3 mm nagyságú kő van a vesevezetékben közel a hugyhólyaghoz! Gyógyszerek,bő folyadék fogyasztás mellett spontán távozásra kell várni?! Mennyi idő alatt távozhat?

Figyelt kérdés
Vesekő

2020. júl. 25. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mamám anno letolt pár liter teát ahhoz képest elég gyorsan, meg ugrált is mellé, 2 óra múlva már volt kő, nincs kő. Mindenesetre vicces volt a látvány. 😊
2020. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve volt vesegörcsöm, akkor találtak egy 4 mm- es követ. Én azzal kint nem találkoztam, ha kijött akkor nem vettem észre, bár állítólag fáj amikor távozik, nem tudom. Azóta voltam hasi uh- on, ott nem látták, de alkalmanként érzem hogy" van vesém".
2020. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már ez sajnos a második vesekövem!

Az első kő,a vesegörcstől számítva 4-5 órán belül távozott!

Aggodalmamra ami okot ad,hogy most egy hét elteltével is szúró fájdalom van ott,ahol az ultrahang kimutatta a követ!

2020. júl. 25. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Igyál sok sört, az is segít. Alkoholmentes is jó. Nekem pár éve volt kövem....hát n irigyellek...
2020. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sört mondott az orvos fiamnak is, és lépcsőn ugrálást.
2020. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom kb. egy hónap alatt szülte meg. Amikor görcsölt, akkor meleg vizes kádban ült, vagy meleg borogatást tettünk a fájdalmas helyre, amikor jól volt akkor elment sétálni, játszótéri gumiasztalon ugrált, lépcsőzött, trolibuszozott, biciklizett, és sok alkoholmentes sört ivott. Na meg persze vizet. Jobbulást!
2020. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!