Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Bal oldalon lent...

Mi lehet ez? Bal oldalon lent fáj a hasam. De nem folyamatosan hanem belenyilal időnként. Elég fura mert ha nyomkodom nem fáj nem jövök rá honnan jön az érzés. Menses utáni napon vagyok még pici barna jön. Pisilés nem gyakori, nem fáj.

Figyelt kérdés
A hüvelyem sem fáj belülről. Elképzelésem sincs mi a búbanat lehet ez. Így meg arról sem nőgyógyászhoz, urológushoz kéne mennem, vagy az emésztőrendszeremmel van valami. 1 éve volt ilyen szurkáló érzésem egy másik ponton, az 1 hétig tartott aztán elmúlt egy hasmenéssel. De ez a csípőcsontom alatt szúr időnként valahol a szeméremdomb felett közvetlenül kb. És tegnap kezdődött ez az egész.
2020. júl. 30. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos kell. Jól sakkoztad ki, bármilyen alhasi fájdalom alapvetően nőgyógy, urológiai vagy bélrendszeri eredetű tud lenni. A három féle doki közül annál kezdj, amelyik valószínűbbnek tűnik. Ha nem tudod, akkor nőgyógynál, mert manuálisan meg tudja bökni belülről a hólyagot is és akkor kiderül, hogy attól ugrasz-e.
2020. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egymillió dolog lehet, de nem érdemes várnod vele, nehogy gond legyen. Nem tudom milyen helyzetben vagy anyagilag, de egy hasi ultrahangra elmehetnél magánba és ott rögtön kiderülne, vagy ha nincs lehetőséged akkor adnak időpontot sztkban is a háziorvosod, csak kb. egy hónapot kell várni :( de ha elmúlik szerintem akkor is nézesd meg, főleg, hogy visszatérő!
2020. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem visszatérő, most van ezen a helyen először. Nincs nagy kedvem orvoshoz menni de ha nem múlik el holnapra akkor átgondolom. Arra is gondoltam hogy meghúztam valami izmot vagy fene tudja mit torna közben mert tegnap a derakam is nyilalt kicsit meg a combom is fájt. Meg stresszeltem is ma valami miatt szóval fene tudja sokminden közrejátszik. Amúgy nem erős fajdalom ez, dolgoztam meg mászkáltam vele egész nap csak zavaró.
2020. júl. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!