Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy tourette szindrómással...

Szmuki kérdése:

Egy tourette szindrómással mennyire rossz a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy megpofozhat stb stb, nem merem bevállani pedig rendes srác meg minden de nekem ez fontos szempont

2020. júl. 31. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A szindrómának vannak különböző súlyossági fokai. Van akinek enyhe van akinek tönkre teszi az életét mert egy pohár vizet sem tud meginni.

Ezt ennyiből nem lehet eldönteni de azt mondom próbáld ki szegénnyel mert nem sok lány lesz az életébe

2020. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Félek hogy megüt vagy valami,sajnálatból nem jövök össze senkivel. Nem vagyok szeretet szolgálat és a nunim sem az😃De amúgy véletlen az első randin megrugott,megütött.Mondtam neki hogy én ezt sajnos nem fogom tudni megszokni és ez így nekem nem megy,mondta nem gáz mert van egy tourette szindrómás lány akivel alakulóban volt valami csak jöttem én és alább hagyott a dolog.

Tehát ő éli az életét egy olyannak aki pontosan megérti és tudnak együtt élni, és én is igyekszem úgy választani párt hogy passzoljunk.:)

2020. aug. 27. 00:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyannal*
2020. aug. 27. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem én szerintem akkor hagyd őt élni a saját szerelmével te pedig keress valaki mást aki nem tourette szindrómás

Ui ajánlom a south park touerette részt Xdd

2020. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!