Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom van? A fülhallgató a...

Mi bajom van? A fülhallgató a hibás?

Figyelt kérdés
kb. 2-3 hónapja rendszeresen használok fülhallgatót akár napi 4 órán át kisebb megszakításokkal. És kb 2 hónapja féj a fülem de csak akkor vagy azután hogy használtam a fülhallgatót. ha este használom egész reggel semmi bajom de amint használom 30 perce elkezd lüktetni, "pulzálni" elég fájdalmas, de ha pihentetem kicsit, (1-2 percre kiveszem) akkor van hogy később visszatér, de akár aznapra el is múlik. Nem tudom mi lehet a bajom, bár gondolom a fülhallgató okozza. Ha komoly lesz megyek orvoshoz.Segítsetek légyszi!

2020. aug. 4. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tul nagy a fülhallgató?
2020. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Gumis" végűm van és abból a legnagyobbat használom rá mert másként gyakran kiesett. De tény hogy a karantén alatt cseréltem ki. Lehet ez a gond?


Ilyenem van: [link]

2020. aug. 4. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, a legvalószínűbb, hogy túl nagy és nyomja a füled. Lehet hogy érdemes lenne beruházni egy másikra, mondjuk fejhallgató típusra, amit nem kell bedugni a füledbe.
2020. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kisebbre cseréltem a fülesen a "gumit", és kiderült hogy fülkürt hurutom van, de már kezelve lett :)
2020. szept. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!