Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nembírok àllni borzalmasan...

Nembírok àllni borzalmasan fáj a lábam az àllómunkàtól mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Próbaidő,nemtudok táppénzre menni addig vagy orvoshoz.

Nap végére mintha tőből nem lenne lábam olyan és be is dagad.



2020. aug. 7. 14:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem épp jó körülmények,értsd bakancs,munkásruha,kegyetlen meleg.
2020. aug. 7. 14:11
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt is mehetsz tappénzre. Pl ha eltörne a lábad mondjuk nyílt töréssel akkor elvárnák, hogy úgy járj dolgozni? Ne viccelj már. Nem tudom milyen minkarendben dolgozol de általában este 7ig van orvos. De ha már most ilyen tüneteid vannak akkor oké hogy kivizsgáltatod de ezt a munkát nem fogod tudni folytatni hosszútávon
2020. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Persze mehetek csak épp akkor nem fognak felvenni állandóra és nemtudom az albérletet fizetni.

Muszáj nagy úr.

6-6 ig vagyunk plusz az út.

2020. aug. 7. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha 12 órázol akkor szabadnapod is esik hétköznapra. Akkor miért nem lehet orvoshoz menni? Vagy másik munkát keresni ahol nem kell egész nap állni. Ezek alapján két lehetőséged van. Vagy csinálod és szenvedsz amíg már járni sem fogsz tudni és megnyorodsz, esetleg fájdalomcsillapítókkal kihúzhatod tovább. Vagy keresel mást és vége a szenvedéseidnek. Ha szerencsés van és csak túloztál akkor lehet idővel hozzászoksz. Szerinted idegenek a fotelból mit tudnak a lábfájásoddal kezdeni? Vehrtsz be erős fajdalomcsillapítót meg vehetsz valami kenőcsöt a patikában. Az is nyitva van hétig sőt szombat délelőtt is. Ha elmondod a patitikusnak mi a baj biztos ajánl valamit. De az orvost is fel lehet hívni telefonon. Ebédidőben gondolom megemgedhetsz egy telefonhívást és hátha ajánl valamit. Szept 15 a felhőbe tud receptet is írni amit bármikor kiválthatsz nem kell elmenni hozzá.
2020. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Másik munkát nem találtam a munkanélkülin meg lejárt a 3 hónap.

Muszáj nagyúr.

Gondoltam csak elszoktam tőle de egyre rosszabb

2020. aug. 7. 15:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi volt a kérdés :)
2020. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6 az hogy mit tegyek ? Gondoltam más is dolgozik iLyen helyen nem csak én és van tapasztalata mi segített

Pl gyógyszer krem vagy valami más jellegű tipp.

2020. aug. 7. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg miért nem kérdezed meg a háziorvosod? Lusta vagy egy telefonra? Vagy a patikust? Ők hozzáértő emberek. Itt a gyakorin haziasszonyok meg unatkozó tinik válasza alapjan akarsz gyógyszert szedni. Minden lábfájás más. Millió dolog okozhatja. Amit leírtál abból ki nem derül, hogy hogy néz ki, vizesedik, vagy mitől dagad be. Tőből fáj. Minek a tövétől? Boka, térd, csípő? Ennyiből egy orvos is csak fogná a fejét. Az sem mindegy 20 éves vagy e vagy 50. Szerintem csak panaszkodni akartál mert ha segítséget akartal volna legalább valami minimum infót megosztasz. Oké vac fáj ez van.....tűrjél. nyilvan tanulni sem volt soha lehetőséged hogy nem ezt kelljen csinálni.
2020. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tanultam képzeld el,van két szakmám de nem lehet válogatni ha az ember egymaga él és egymaga tartja fenn magát.


Combtőtöl faj végig és 25 éves vagyok. Vérnyomásom nem magas és nem vagyok túlsúlyos,ezek nem lehetnek az okok. Más bármi lehet.

Nem kimondottan orvosi tanácsot hanem tapasztalatot vártam aki volt hasonló helyzetben.

2020. aug. 7. 15:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkoe valószínű nagy bajod nincs
2020. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!