Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon durván viszket a fej...

Rizsaa kérdése:

Nagyon durván viszket a fej bőröm . Hetente 1x mosok hajat. Hosszú hajam van . Rohadtul viszket 5. Nap után . Pálinkát tettem rá vajon jó lesz tőle ? Javulni fog?

Figyelt kérdés
Azt olvastam alkohol jó ra. Ennél rosszab csak nem lesz

2020. aug. 7. 21:21
 1/9 anonim válasza:
43%

A sör jó rá, nem a pálinka, ja és nem az alkohol miatt.

Ne moss hajat, pár napig viszket, de utána magától helyreáll a fejbőr, amit a sampon vagy a rossz minőségű víz tönkretett.

2020. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért viszket,mert megfázott a fej bőre .Ez le fog hámlani (korpásodás) Most fejlődik az új bőr.
2020. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 striga ***** válasza:
Anyum az ecetet próbálta ki, neki bevált.
2020. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Több ok miatt is viszkethet. Lehetsz tetves, lehet valamilyen gombás fertőzésed vagy egyszerűen az izzadtság is bánthatja a fejbőrödet.
2020. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Első vagyok. Úgy látszik, ha más a véleménye valakinek, mint a többségnek, akkor az nem tetszik. Pedig nekem állandóan viszketett a fejbőröm, aztán még korpás is lett és bármilyen sampont próbáltam, ecetet, szódabokarbónát, tojást, sört stb. semmi nem segített, de mióta nem mosok hajat kérdezik is, hogy mit használok, mert annyira szép, jó állapotban van és semmi szaga. Mostanság esővizet próbáltam és csak attól nem viszket, korpásodik.
2020. aug. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szagtalan kutyasamponnal is indíthatsz, akármilyen vicces is. Igen jól nullára dobja az "élővilágot", nagyon kímél, cserébe drága, nem habzik, nem túl jó zsíroldó.
2020. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem. Nálam csak a head & shoulders sampon vált be, ez az egy amitől nem viszket.
2020. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Első. Drágám én nem pontoztalak le. Én hasznosat nyomtam . Sört máshol is próbáltam . De tetves nyilván nem vagyok xD
2020. aug. 10. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jársz emberek közé, nem utazol tömegközlekedéssel és a háztartásban élők egyike sem teszi meg ezeket? Sajnos baromi egyszerű elkapni a tetűt, és igen demokratikus jószág, csövesbe ugyanúgy belemegy, mint abba, aki akár naponta mos hajat.
2020. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!