Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aurás látótér kiesés, aurás...

Aurás látótér kiesés, aurás migrén?

Figyelt kérdés
6 éve volt utoljára, most újra előjött, mi lehet az oka?

2020. aug. 7. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta van sajnos.37 éves vagyok.Huszonéves koromban nem volt olyan sokszor ami fel is tűnt és örültem is nagyon De 30 felett egyre gyakrabban jött és azóta is tart.Én úgy vettem észre hogy az időjárás változásnál azonnal megjelenik illetve menstruáció körül.Hormonok is közrejátszanak az tuti.
2020. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem és ne féljél tőle? Elmúlik? Illetve van erre valamilyen gyógyszer , mely területen érdemes kutatni? Neurológus ? Pl?
2020. aug. 7. 23:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Agyér festésen voltam kb 25 éves lehettem.Annyira szenvedtem tőle hogy ez volt az utolsó állomás ahova a doki küldött.Akkor kaptam valamilyen gyógyszert arra az esetre ha jönne a migrén.Sajnos a nevére már nem emlékszem bár nem is használt sajnos.Tudomásom szerint nincs rá gyógyír.Lehet tévedek és azóta van.Először házi orvoshoz mentem aztán el is küldött ct-re.Ott kiderült hogy az egyik ér nem valami jól viselkedik az az agyamban.Ez okozza elvileg az aurás migrénemet.Remélem érthetően fogalmaztam és nem tűnik káosznak.
2020. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én voltam már ct n semmit nem találtak.... lehet kimerültség stressz pánik miatt van nem?
2020. aug. 7. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonális.Vagy amikor időjárás változás van akkor viszont fix.Legalábbis nekem.Nem figyelted még meg mikor szokott jelentkezni?Vagy nem tűnik fel semmi?Volt már olyan is hogy sportolásnál is megjelent tehát aktív mozgásra.
2020. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb negyven perces latoter kiesesem volt, de mire behivtak az ugyeleten, elmult, es csak a szemem nezegettek.

Masnap fajt a fejem, csak google talalat hozta fel az auras migrent.

Bocs, hogy valaszban kerdezek. Nektek ez olyan, mintha paca, karika alakzatokban lenne mozaikos kep, es kozotte sotetseg? Nekem ez tortent, es nem akart jobb lenni. Azota soha.

2020. aug. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó igen olyan.


Utolsó előtti, nem tudtam nagyon figyelni , mert rég volt. Amúgy fogalmam sincs mitől lehetett semmi olyan drasztikus dolog nem volt velem . Ezért sem értem, max annyi hogy ki vagyok merulve.

2020. aug. 8. 03:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, a kérdés, hogy mi a migrén oka. A migrén egy ismeretlen okú betegség, senki nem tudja mi az oka. Vannak elméletek, de a közvetlen okot senki sem ismeri.


[link]

2020. aug. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ettől rettegek most hogy ma is lesz meg majd állandóan és megfogok vakulni.
2020. aug. 8. 07:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Vakságot nem hinném hogy okoz.Már rég az lennék annyiszor megkínzott☹
2020. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!