Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg ilyen büdös vagyok,...

Tényleg ilyen büdös vagyok, eléggé szégyenlem magam?

Figyelt kérdés
Ma sajnos a szokottnál is melegeebb volt és meg is jött ami rátesz egy lapáttal az izzadásorma. Cipőboltba mentünk és ott valljuk be cipőszag van, na mikor mentünk a pénztárhoz félre tettük a dolgokat és nézegettünk még, de mikor felnézek látom, hogy a pénztáros dezodorral fúj a légkörbe, vagy magát? Na ekkor kicsit kínosnak éreztem magam. Utána a rokonom közli, hogy büdös vagy nagyon. És még vennem kellet deot is, hogy befújjam magamm mert nem bírta. Utána már semmi gond. Annyira kínos volt bemenni és venni egy darab dezodort halljátok ezért vettem mellé egy italt is hogy ne legyen már feltűnő. A pénztárosat lehet bebeszélem magamnak, hogy mégis csak magára fújt egy kicsit és nem miattam. Rokonom is mondta csakú úgy érezni,ha fölém hajol, a pénztáros meg messzebb volt. Na de erről én is tehetek, mert délután csak fürdötem mikor elindultam és nem fújtam be magam. Néha olyan kínos helyzetekbe, hoz ma is mikor mondta, hogy vegyek deot majdnem elsírtam magam. Ez sajnos korábban is okozott gondot iskolában, emiatt is közösítettek ki. Sajnos azóta is tart ez és nem találok rá megoldást. Más is volt így vagy ennyire izadós mint én? Szaksuliban is annyira izzadtam sajnos, hogy a fél osztály szó szerint menekült előlem tesi után és páran maradtak csak akik velem jóban voltak. Óra előtt is az egyik csaj aki előtte melletem ült és a vbarátomnak tartottam közölte, hogy ÉN MELLÉ NEM ÜLÖK ÉS KI KÉNE NYITNI AZ ABLAKOKAT, mindenki halaltára. Ez ilyen fóbiát vagy mit hagyott bennem. A másik szakiskolában ahol kb 6-an voltunbk kezdetben 22 en ott semmi ilyen probléma nem volt. Még ha izzadtam is senki nem fordujlt el tőlem. Jófejek voltak. Mit tegyek, hogy ne izzadjak annyira és ne legyek büdös? Néha már rutin szerűen szagolgatom magam, hogy büdös vagyok e de én nem érzem. Ami abban aközépsuliban történt (korűbban elírtam) az azóta se volt, kifogtam akkor egy ilyen toxikus osztályt. Volt ez a főgerinc és a többi követte őt. Először barátkoztunk majd ezt kihasználva,hátam mögött suttogot, mindenkinek rólam mesélte hogy hallota amiket mondott róla persze úgy hogy még véletlen is meghalljam. Kipécézett egyszóval. De a legtöbb csesztetése nem borított meg annyira mint a büdös sztori.Akkor meg is szöktem a suliból, mert ciki lett volna ha minden ablakot kinyitnak miattam és a csaj még szol is hozza valamit. Nem bírtam volna. Előre is köszönöm ha elolvastad. Nem kamu, teljesen igaz ha kételkednétek, trollok ne itt unatkozzatok. Mit javasoltok, lehet ez ellen tenni valamit, izzadósok titeket ért hasonló? 24L

2020. aug. 11. 20:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
A stressz sokat ront a helyzeteden. Nekem is volt ilyen problémával küzdő ismerősöm. Állítólag botoxot szúratott a hóna alá. Nem tudom mi lett az eredmény. Sok sikert Neked!
2020. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
31-es ilyesmikben biztos nem gondolkodok, nem szúrkálo magam, megpróbálok keveset stresszelni, de nehéz. főleg ha eszembe jutnak a sulis emlékek. meg eléggé érzékeny is vagyok.
2020. aug. 11. 22:07
 33/46 anonim ***** válasza:
67%

Szia! En teljesen megértelek, en is ezzel küzdöm. A stressz is okozhatja egyébként. Én elmentem vele bőrgyógyászhiz aki a sokutio antisudoricat es a szalicilsavat ajánlotta. Ezeket este kell használni, felvaltva. Pár száz forintba kerülnek.

Fel a fejjel:) ezekre még tudsz fujni a rendes dezodorodbol, igy kellemes illata lesz a honaljadnak.

2020. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam büdös de egysuer Horvát országban nyaraltunk be voltunk fizetve kajára is. Minden etelüknek volt valami zacskósleves mellékíze. Én meg rettentően büdös lettem. Folyamatosan mosakodtam aztán dezodor de 20 perc után ordénáré szagom volt. Mint valami állatnak. Mikor hazajöttünk 2 nap múlva elmúlt. Szerintem a kajától volt mert se előtte se utána nem volt ilyen szagom.
2020. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
60%
Előző vagyok. Stresszelős vagyok ami okozhat izzadást valóban de bűzt nem.
2020. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, örülj neki, hogy neked nem okoz. Nekem sajnos igen. Hiába fürdök meg, ha szorongok 2 perc után már izzadsagszagom van. Beszéltem erről orvossal is, stressz hatásara masfajta izzadsag termelődik, amit rendesen meg lemosni sem lehet, a hónaljam is el van tőle színeződve.
2020. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
36-os atérezlek. hiába zuhanyzok utána 1 perc és mintha vizből jottem volna ki. probalok mostantol többet dezodoroznia a legalabb elveszi a szagot megparfümmel talán.
2020. aug. 12. 11:47
 38/46 anonim ***** válasza:

A szagokat nem az izzadtság okozza, az önmagában nem büdös, hanem a bacik. Azokat kell kiírtani, tehát:

1: Teljes szőrtelenítés minden érintett területen, ne legyen hol túlélniük

2: Mosásnál öblítőt is használj a ruhákhoz

3: Fürdés után közvetlenül dezodor, tehát nem (csak) akkor amikor elmész otthonról, így nem tudnak visszaszaporodni fürdés után. A dezodoroknak nem az a lényege, hogy illatuk van, hanem, hogy az izzadást visszafogják és hogy fertőtlenítő hatásúak is

4: Ne stresszelj, mert ez az első három pont csodákra képes.

2020. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Kedves21-es aki ajánlotta a hintőport nagyon köszönöm a tipped! Bevállt. 1 óra is eltetlt a furdés ota és alig izzadok. Mi enneka a varázsa? :D.
2020. aug. 12. 18:05
 40/46 anonim ***** válasza:
Én is büdös vagyok neked sikrül már valami?
2020. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!