Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet, ha mindig...

Mi bajom lehet, ha mindig álmos vagyok, gyenge, kedvtelen?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, voltam orvosnál, vért vettek, vizeletet, székletet vizsgáltak. Azt mondták, az eredményeim jók. Supradynt ìrtak fel, de nem igazán használ. Mi bajom lehet?

2020. aug. 12. 09:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Éjszaka 8 órát alszom
2020. aug. 12. 09:51
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, bár közelebb a 30-hoz.

Az időjárásra, és lelki okokra gyanakszom.

Ha lehetőséged van rá, keress fel egy szakembert, vagy csak vizsgáld meg magad; vannak e barátaid, akiket szeretsz? Párod? Esetleg sóvárogsz valaki/valami után? Leterhel a munka/suli? Nincsenek céljaid, hobbijaid?

Persze lehet étel is (pl glutén), nekem nagyon sokáig az okozott depressziós gondolatokat.

2020. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lelkileg tényleg nem vagyok valami jòl
2020. aug. 12. 10:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok (35), és egyéb korosztályokból is több ismerősöm, betegség nélkül, jó véreredményekkel. Ami feltűnő, hogy ez kb. az utóbbi 2 évben van így. Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, de szerintem ez nem véletlen, valamivel, valamilyen észrevehetetlen módon "mérgeznek" minket.
2020. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges
2020. aug. 12. 10:13
 6/11 Pekka ***** válasza:
Ha nem sportolsz, akkor sportolj. Ha nincs hobbid, keress valamit, ami érdekel és szívesen csinálnád. Legyél sokat a szabadban, legjobb ha túrázol, mert az sport és szellemi kikapcsolódás, feltöltődés egyszerre.
2020. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os, és arra mit mondasz, ha mindez úgy áll fenn, hogy én pl. heti 4-5 alkalommal mozgok, és a lehető leg-egészségesebben táplálkozom? Nem dohányzom, és alkoholt is csak alkalmanként fogyasztok, rengeteg vitamint szedek.

Mégis, ébredés után kb. 2-3 órán át vagyok "friss", utána kezdődnek a kérdező által felsorolt tünetek. Nekem ez nagyon gyanús.

2020. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pekka ***** válasza:
69%

7-es: ha a lehető legegészségesebben táplálkozol, akkor minek kell a rengeteg vitamin?? De a fizikailag rendben vagy és ennek ellenére szarul érzed magad, akkor ott lelki problémák lesznek a háttérben. Lehet környezeti ok, gondolok itt munkahelyre, családra, iskolára, nem tudom ki mivel foglalkozik.

Kérdező: ha úgy érzed, lelkileg nem vagy valami jól, akkor próbáld kideríteni az okát és tenni ellene.

2020. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8, Oda kell figyelnem a súlyomra, mert borzasztó hízékony alkat vagyok. Így étellel nem tudom bevinni a kellő mennyiségű vitamint. C-vitamint, multi mineral complexet, multivitamint, vasat, d-vitamin, kollagént, valamint hajra való vitamint is szedek. Úgy gondolom, ezekkel nem ártok magamnak. Minden egyéb, amit felsoroltál rendben van. Nincsenek gyerekeim, jó a párkapcsolatom, van időm mindenre, azzal foglalkozhatok, amit szeretek, az életem szinte gondtalan. Nálam tényleg semmi nem indokolná, hogy szinte egész nap mosott szarnak érezzem magam, és mégis....


A kérdező sem írt eddig lelki, magánéleti, munkahelyi gondokról. Ha vannak neki ilyenek, akkor igen, nála okozhatnak ilyen tüneteket. De ha ott sincs semmi ilyesmi, akkor nagyon kíváncsi vagyok mitől van ez.

2020. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Biciklizem minden héten 3×
2020. aug. 12. 12:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!