Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néhány hete időnként szúr a...

Néhány hete időnként szúr a tüdőm jobb oldala pár másodpercig, és nehezen lélegzek. Mi lehet? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pontosítás: az hogy a jobb oldalon néha rövid szúrást érzek talán 20 napja áll fenn. Pl. Amikor csakúgy sétálok vagy megyek valahova. Ha a hátamon fekszek, és úgy lélegzek, akkor gyakrabban fáj a légzés, más testhelyzetekben nem, pl mikor az oldalamon fekszek. Ezzel még együtt lehet élni, de ma 5 órakor arra ébredtem, hogy légszomjam volt. Hiába ásítoztam újra és újra, nem jutott elég levegő a tüdőmbe. Kb fél órán át küszködtem mire végre sikerült rendesen levegőt vennem. Ilyesmi még sosem volt. Egyébként nincs lázam, nem köhögök, soha az életben nem cigiztem, máshol nem fáj. Mi lehet ez? Ijesztő, hogy nem tudok aludni tőle.

2020. aug. 13. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj, egy röntgen nem árthat.
2020. aug. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Magnéziumot kaptam rá meg pár napig pihennem kell.
2020. aug. 13. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Majd ha kiderült mitől van akkor írd már le. Nekem akkor szokott ez lenni mikor megvagyok fázva, egy hétig szenvedek ettől. :( én orvosom azt mondta ezt mellhártya izgalomnak hívják
2020. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hasonlót mondott, azt hogy a meleg idő miatt többet izzadunk és hogy a tüdő / szív között valami izom begyulladt. De azt mondta nem komoly dolog nem kell aggódni
2020. aug. 13. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!