Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúrhat a köldököm körül?

Mitől szúrhat a köldököm körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma reggel óta a köldököm két oldalánál szúró fájdalmat érzek.

Éjszaka még semmi problémám nem volt, sőt reggel se, de amint hirtelen felkeltem az ágyból úgy benyilalt, hogy szabályosan visszaestem. Azóta is szúr, főleg amikor mozgok vagy kiegyenesedek.


Hozzáteszem, semmi más panaszom nincs. Lehetséges, hogy csak meghúztam, vagy valami komolyabb dolog is lehet, és inkább menjek el orvoshoz?



2020. aug. 13. 11:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik még, hogy tegnap több órán át fát pakoltam és nehéz dobozokat cipeltem. Nem lehet, hogy ott húztam meg, és most jön ki rajtam?
2020. aug. 13. 11:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy becsípődött. Próbálj meg kiegyenesedni, még a fájdalom ellenére is, hátha átpattan a dolog. Nekem volt ilyen. Meg egyél magnéziumot, az görcsoldó.
2020. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!