Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a duror?

Mi lehet ez a duror?

Figyelt kérdés

Van az orrom alatt(bár szerintem ez nem lényeges) egy púp ami úgy viselkedik mint egy pattanás. De nem úgy néz ki, nincs az a fehér közép, hanem lentebb a bőröm alatt van. Ha kinyomom akkor szintén olyasmi jön ki mint egy pattanásból csak büdösebb.

Amúgy nem aggódnék, mert olyan mintha csak valami belsőbb pattanás lenne, de már több mint fél éve ott van. Nem tudom hogy mit csináljak vele, nagyon.. esztétikátlan. Próbáltam már hogy békén hagyom, de akkor csak gyűlt benne a cucc és egyre nagyobb lett. Szóval mostanában mindig nyomogatom.

Vajon mi lehet ez?



2020. aug. 17. 00:03
 1/9 anonim válasza:

Valószínűleg egy bőrcsomó.

A legjobb, ha nem nyúlsz hozzá, és elmész egy bőrgyógyászhoz, aki pontosabb diagnózist fog adni.

2020. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj bőrgyógyászhoz. Hasonlít egy kisebbfajta sipolyra. Összevissza nyomkodod, fogdosod, akkor mindig újrafertőzöd magad.

Lehet zsírmirigy is. Orvos kell oda.

2020. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam orvosra, csak az a baj hogy a vírus miatt sokan csak most jutnak el így megjobban tele vannak és csak több hónapra később kapnék időpontot.
2020. aug. 17. 00:08
 4/9 anonim válasza:

Háziorvos?

Nem biztos, hogy ez a szakterülete, de orvos, szóval felismerheti.

2020. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rákerestem mindre amit írtatok és valószínúleg zsírcsomó(a képek alapján erre hasonlít a legjobban), dee azt ki lehet nyomni..?
2020. aug. 17. 00:17
 6/9 anonim válasza:

Ki lehet, de nem igazán ajánlott.

Elfertőződhet és társai.

2020. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zsírcsomót nem lehet kinyomni. Furunkulus lesz az, ha fél év alatt nem múlt el, akkor menj el bőrgyógyászhoz.
2020. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
A basalioma is lehet ilyen, nem múlik el, újra-újra előjön. Jelentkezz be orvoshoz.
2020. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd!!! Mielőbb kérj időpontot bőrgyógyászatra, vagy sebészetre, vagy a háziorvoshoz, ahová előbb bejutsz.
2020. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!