Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pajzsmirigy alulmukodes...

A pajzsmirigy alulmukodes mindig hizassal jar? Ha igen csak par kilo plusz vagy sokkal tobb? Tenyleg igaz h nem lehet megallitani a hizast es hiaban fogyokorazol nem fogysz le?

Figyelt kérdés
Sajnos pajzsmirigy alulmukodesem van .. 3 kg mal lettem tobb de nagyon megijesztettek az ismeroseim. Azt mondtak h ezutan csak hizok ... ez igaz? 21/L
2020. aug. 17. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Megfelelő adagolással (mármint a gyógyszert), és kiegyensúlyozott étkezéssel meg tudod tartani az alakod.
2020. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 kilót híztam (most vagyok 56kg), amiből max 2 megy le, de ahhoz már tényleg nagyon keveset kell enni, ami már egészségtelen. Alapból is elég keveset eszek, szóval fogyókúrának nem sok értelme lenne. Viszont ennél az 5 kilónál több nem jött fel sose. Mondjuk ennyi is meglátszik rajtam, mert alacsony vagyok, de annyira azért nem vészes.
2020. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogsz szerintem folyamatosan hízni. Nekem 5-6 kiló jött fel, ami sehogyan nem megy le, de nem híztam tovább. Nyugi, egészen biztosan nem ettől lesz valaki százötven kiló. :)
2020. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Százötven nem, de százharminc lettem. 🤷‍♀️ Nekem tönkrevágta a szervezetem a sok gyógyszer, de nincs mindenkinél így.

Mindig is dagi voltam a hormongondoktól, mikor kiderült, örültem, hogy végre könnyebb lesz lefogyni. Mikor beállították a gyógyszereket, szinte magától lement 10 kiló. Majd visszajött 20. Doki lecsszett, szigorúbb előírt diétám lett. Valamennyit megint fogytam, majd még többet visszahíztam. 90+ról indultam, mikor kiderült a dolog, most majdnem 130 vagyok néhány év alatt. Teljesen tönkretette az emésztésem, vizesedek, puffadok. Az önértékelésem is tönkretette, mert én előtte dagin is szerettem magam, jó alakom volt. A sok jojózástól laza lett a bőröm, lóg a hasam, már utálok tükörbe nézni.

És nem zabálok mindehhez.


Én persze a ritkábbik kivétel vagyok, ismerősi körben vannak nagyon csinosan lefogyott pm-esek is. Szóval nem lehetetlen, csak sokkal-sokkal nehezebb, idő és pénzigényesebb.

2020. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor neked a gyógyszereden valamit nagyon rosszul állíthattak be, ez így egyáltalán nem normális! Nem szabadna ebbe beletörődnöd, főleg ha ennyire rosszul érzed magadat a bőrödben. Keress szerintem egy másik orvost.
2020. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!