Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trombózis??18/F

Trombózis??18/F

Figyelt kérdés
Ez egy 30perce nem történt kb.. Elmentem futni haverommal, 3kmt futottunk, utána észrevettem hogy a lábamon, a sípcsontomnál kicsit balra, egy hatalmas sötét lila folt van, már szinte picit fekete is volt. Futás közben nagyon fájt a vádlim, ahogy megálltam görcsölt is, 10perc múlva eltűnt a folt, beraktam hideg víz alá.. Őszintén eléggé panikoltam, és nemtudom biztosra h valaminek hozzáérinthettem-e a lábam, vagy ilyesmi, mert a víz után elmúlt. Pénteken edzettem vádlira a kondiban, így nem különösebben foglalkoztam azzal h fáj. Dagadást nem észleltem.. Ügye nem trombózis? Néztem képeket neten, és elegge hasonlitott.. De 10perc alatt elmúlt?? Az csinál ilyet? Kell valahova fordulnom?
2020. aug. 18. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak elpattant egy ér. Trombózis esetén az érintett végtag duzzadt, meleg, piros, és fáj.
2020. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis vérömleny lehet, ahogy előző írta, majd felszívódik nyugi. A trombózis amikor bedugul és nem jut tovább a vér, ha egy kicsit belegondolsz..
2020. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!