Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láttál. Már covid 19 fertőzöttek?

Láttál. Már covid 19 fertőzöttek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Többet is
Átestem rajta
Családtagok átesett rajta
Családtagok belehalt
76 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Kellett volna egy olyan lehetőség is, hogy 'Lehet, csak nem tudtam róla'. Mert én ebbe a kategóriába tartozok. Olyan emberrel nem találkoztam, akiről tudtam, hogy elkapta.
2020. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Láttam magamat meg a családomat, amikor szépen sorban elkaptuk, és egyszerre szenvedtünk tőle. Németországból kaptuk a vírust még januárban, itthon csak utólag jöttek rá, hogy mi volt.

Elég borzasztó, de igazából voltam már hasonló beteg "sima" influenzától is. Ami most teljesen "új" volt nekem, az a nehézlégzéses "asztma-szerű roham", amiből kaptam hármat két héten belül.

2020. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem is csak influenzaszerű. Igazolt koronavírusosra gondoltam.
2020. aug. 22. 08:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is láttam, de rajtuk meg nem tört ki, csak a pozitív teszt miatt karanténban voltak...
2020. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban dolgozom,igen.
2020. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2020. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Én nem láttam de szerintem nem is fogok. Egyébként pedig olyan nincs hogy biztosan átestem rajta mert fájt a torkom lázasvoltam csaknemtudokróla stb. Tehát ez vagy igazolt vagy nem.
2020. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Az "igazolt" is kamu sokszor. Egyik ismerős elment a tesztre, kitöltötte a nyomtatványt meg minden, de végül mégsem ment be, mert órákig kellett volna sorban állni. Ezért - befizetett pénz ide vagy oda - otthagyta, hogy majd máskor visszamegy.


Pár nap múlva hívták, hogy karantén, mert pozitív lett a tesztje... (Az el nem végzett tesztje!)

2020. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ilyenre.
2020. aug. 27. 11:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Az állatkertben nem mutogatják őket. Elég rossz kérdés mivel akiről tudni lehet az karanténban van vagy kórhazi osztályon latogatási tilalom alatt így kicsi az esélye annak, hogy bárki lát belőlük egyet is. Max ha elkapod.
2020. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!