Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koponya MR? Mire figyeljek?...

Koponya MR? Mire figyeljek? Van tippetek?

Figyelt kérdés

Most megyek először, tini vagyok. Kicsit tartok tőle tudom hogy nem fáj meg semmi, és hogy nem lehet rajtam fém.

Egyéb tapasztalatok, tanácsok?

Milyen lesz?



2020. aug. 23. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Miért mész?
2020. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Majd el mondják ott .
2020. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Fejfájással küldtek neurológiáról
2020. aug. 23. 19:03
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Add át magad a kényelemnek,aztán hallgasd a kemény "kovács "zenét,kalapálást.

Nekem koponyánál nagyon levetkőznöm se kellett.

2020. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

17 évesen voltam. Extra parázós vagyok, plusz én azt se tudtam, mi lesz ez valójában (nem volt még akkor otthon internet), szóval mikor én megláttam a gépet, sírva fakadtam. Fel kellett feküdni az asztalra, rögzítették a fejemet és betoltak a gépbe. Hangosan zúgott, úgy emlékszem, meg hogy dúdolásztam magamban, hogy gyorsabban teljen az idő. Mondták, hogy ha bármi probléma van, emeljem fel a lábam és kihúznak. Nem volt erre szükség, úgyhogy magamból kiindulva nálad sem lesz.

Pont a napokban megyek majd újra, úgyhogy átérzem az izgulást.

2020. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
No para, ott fekszel, tesznek rad zajvedo fejhallgatot, igy is kicsit hallod majd a gep kattogasat. Erdekes dolog.
2020. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mire figylej? Arra, hogy ne mozogj. Lazíts. Minden rendben lesz.
2020. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:3
2020. aug. 23. 23:38
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
nem kell izgulni, többször voltam. A fejet azért rögzitik párnával hogy ne tudjon elmozdulni. Ezen kivül elég nagy a zaj de türhető, és van fülvédő. Valószinű kapsz egy szurit, de az már kaptál..tudod milyen. Tehát semmi különös.nem is veszélyes. Előtte van valami diéta, nem lehet enni vagy ilyesmi.. de megmondják előre...
2020. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Nem kell diéta meg semmi ilyesmi. Odamész időpont előtt 15 perccel és ennyi, fejedet berakják egy búrába és egy nagy csőbe betolnak. Én nemrég voltam MR-en, nekem nem volt hangos, vagy legalábbis nem zavart a zúgása, kattogása, viszont ahogy betoltak a csőbe baromira elkezdtem szédülni, de elmúlt pár perc alatt.
2020. aug. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!