Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak ciki/érdekes kórházi...

Vannak ciki/érdekes kórházi sztoritok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Van. Régen cikinek találtam, ma már izgatónak gondolom őket. Volt suliban orvosi vizsgálat és ott megnézték a péniszt meg a heréket és ott akkor cikinek találtam. Akkor volt olyan is, hogy azt hittem vakbélgyulladásom van és úgy mentünk kórházba és ott a doktornő átvizsgált, és akkor volt hogy a végbelembe is benyúlt, hogy talán a prosztatámat megnézze vagy mást, mert nem mondta konkrétan mit szeretne, én meg féltem akkor rákérdezni, mert fájt az oldalam, de aztán kiderült más miatt volt. Továbbá voltam bőrgyógyászaton is, ahol a péniszemet nézettem meg, ott már direkt mentem el, mert ekkor tudatosult már bennem felizgulok az ilyen vizsgálatoktól, hogy egy doktornő vizsgál meg. Ezenkívül voltak még egyéb kórházi kalandjaim, de azokba semmi erotikus rész nem volt, szóval azokat nem mesélem el.
2020. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

életembe először mentem egyedül a fogorvoshoz. Akkoriban azt hittem hogy a doki csak fogat húz, töm. ennyi nem többet.

bementem mert fájt a fogam. érzéstelenítőt megkaptam kimentem a váróba. elzsibat, majd hivtak. Majd a doki közölte hogy gyökérkezelés. Annyira megrémültem csak a szó hallatán, hogy fogtam és otthagytam... Hogy mást biztos, de hogy engem nem az is tuti... A fogam attól fájt, anyummal leültünk beszélgetni, és ő elmagyarázta hogy mi is az hogy kell elképzelni. Megint visszamentem, ugyan az a doki. Elnézést kértem tőle, mosolyogtunk egyet, és hát megcsinálta a gyökérkezelést :)

(kb 17 lehettem)

2020. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
hupsz ez nem korházi.... de korházban orvos dogozik---> fogászaton orvos dolgozik.... :)
2020. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

- Bácsi nem babonás?

- Nem, miért?

- Mert ezentúl csak bal lábbal kelhet majd fel.

2020. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!