Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Váladékot érzek a torkomban....

Váladékot érzek a torkomban. Kapdos az influenza?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a barátnője lakik ő náluk, és van neki magas láza, 38,3. Soha nem volt neki láza, még mikor angínája is volt. Nem voltam vele kontaktusban mivel most beteg. Jár diszkóba, kitudja, hogy nem-e koronavírusos fertőzött.

Barátnőm tegnapelőtt panaszkodott nekem, hogy náthás. Lehet elkaptam tőle de a barátnőm már jobban van.


Panaszaim : hangulat változó, váladékot érzek a torkomban, kezd a torkom fájni, az orromat csavarja. Allergiás vagyok, de szedem rendszeresen a tablettát. Szedek rendszeresen B, C vitamint, és annak ellenére is megbetegszem.


Miért van ez? Forduljak orvoshoz? Nagyon rosszul érzem magamat.


2020. aug. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anginája volt?...valami nálatok nagyon nem stimmel.
2020. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert?
2020. aug. 26. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert össze vissza írsz értelmetlen dolgokat. Ha rosszul vagy hívd fel a háziorvosod. Mire vársz? Majd megmondja mi legyen
2020. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak egyszerű nátha vírus amit a barátnődtől kaptál el, vagy te is megfáztál.
2020. aug. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háziorvosomnál vagyok. Kíváncsi vagyok mit fog mondani
2020. aug. 27. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!