Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szakemberek szerint (és...

A szakemberek szerint (és szerintetek) várhatóan mikor érkezik meg Magyarországra a koronavírus második hulláma és meddig húzódhat el?

Figyelt kérdés

És milyen erősségű lehet ez a hullám?

Lehetséges, hogy az év végére eltűnjön ez a betegség, ha addigra lezajlik a második hullám?



2020. aug. 26. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz év elején? Márciusig influenza szezon van, abban a szakértők többsége egyetért, hogy valószínűleg a kettő csúcsa egybe fog esni nagyjából, mert ugyanaz kedvez a fertőzésének.

Aztán hogy mi lesz... Szerintem a lottó ötösnek nagyobb esélye van, mint ezt kitalálni.

2020. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
1 nap alatt 73 ra ugrott a tizenvalamennyiből, a valós számok meg a kormányok által bevallott számok 10-12x-ese.
2020. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugrott egy nap alatt 70-re 10ből. Volt jó pár 30-40-50 es nap, elég ingadozó, lehet holnap, megint 35 lesz. Egy napból nem lehet levonni semmit.



Ahogy néztem, ez lassabban ment fel, laposabb mindenhol, mint az első, az hirtelen volt.

Van, ahol kevesebb, Romániában is meg pl többszöröse a betegszám elsőnek...

2020. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tesztelések számától függően lesz több, vagy kevesebb. Szerintem.
2020. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor lesz? Most van.
2020. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!